korganizer - en to fa translation catalogue (119 entries)

en: There are no items before %1
fa: پیش از %1 فقره‌ای وجود ندارد

en: Delete all items before %1 without saving?
    The following items will be deleted:
fa: همه فقره‌های پیش از %1 بدون ذخیره‌سازی حذف شوند؟
    فقره‌های زیر حذف می‌شوند:

en: Delete Old Items
fa: حذف فقره‌های قدیمی

note: i18n: ectx: label, entry (StartTime), group (Default Datetimes)
en: Default appointment time
fa: زمان قرار ملاقات پیش‌فرض

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (StartTime), group (Default Datetimes)
en: Enter the default time for events here. The default is used if you do not supply a start time.
fa: زمان پیش‌فرض برای رویدادها را در اینجا وارد کنید. اگر زمان آغازی فراهم نکنید، از پیش‌فرض استفاده می‌شود.

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDuration), group (Default Datetimes)
en: Default duration of new appointment (HH:MM)
fa: مدت پیش‌فرض قرار ملاقات جدید )HH:MM(

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultDuration), group (Default Datetimes)
en: Enter default duration for events here. The default is used if you do not supply an end time.
fa: مدت پیش‌فرض برای رویدادها را در اینجا وارد کنید. اگر زمان پایانی فراهم نکنید، از پیش‌فرض استفاده می‌شود.

note: i18n: ectx: label, entry (DayBegins), group (Time &amp; Date)
en: Day begins at
fa: آغاز روز در

note: i18n: ectx: label, entry, group (Time &amp; Date)
en: Exclude holidays
fa: مستثنی کردن تعطیلات

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Time &amp; Date)
en: Check this box to prevent KOrganizer from marking the working hours on holidays.
fa: این جعبه را علامت بزنید، تا از ایجاد ساعتهای کاری در تعطیلات توسط KOrganizer جلوگیری شود.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Group Scheduling)
en: Use Groupware communication
fa: استفاده از ارتباط گروه‌افزار

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Group Scheduling)
en: Check this box to enable automatic generation of mails when creating, updating or deleting events (or to-dos) involving other attendees. You should check this box if you want to use the groupware functionality (e.g. Configuring Kontact as a KDE Kolab client).
fa: این جعبه را علامت بزنید، تا تولید نامه‌ها به هنگام ایجاد، به‌روزرسانی یا حذف رویدادها )یا کارهای انجامی( شامل شرکت‌کنندگان دیگر فعال شود. اگر می‌خواهید که از کارکرد گروه‌افزار )مثلاً پیکربندی Kontact به عنوان یک کارخواه KDE Kolab( استفاده کنید، باید این جعبه را علامت بزنید.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Regularly archive events
fa: بایگانی منظم رویدادها

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: If auto-archiving is enabled, events older than this amount will be archived. The unit of this value is specified in another field.
fa: اگر بایگانی خودکار فعال شود، رویدادهای قدیمی‌تر از این مقدار بایگانی می‌شوند. واحد این مقدار در حوزه دیگری مشخص می‌شود.

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: The unit in which the expiry time is expressed.
fa: واحدی که زمان انقضا طبق آن بیان می‌شود.

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In days
fa: به روز

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In weeks
fa: به هفته

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In months
fa: به ماه

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: URL of the file where old events should be archived
fa: نشانی وب پرونده‌ای که رویدادهای قدیمی باید در آن بایگانی شوند

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Archive events
fa: بایگانی‌ رویدادها

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Archive to-dos
fa: بایگانی کارهای انجامی

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: What to do when archiving
fa: هنگام بایگانی چه کنیم

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Delete old events
fa: حذف رویدادهای قدیمی

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Archive old events to a separate file
fa: بایگانی رویدادهای قدیمی در پرونده‌ای جدا

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (Internal Settings)
en: Full &name
fa: &نام کامل‌

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UserName), group (Internal Settings)
en: Enter your full name here. This name will be displayed as "Organizer" in to-dos and events you create.
fa: نام کامل خود را در اینجا وارد کنید. این نام به عنوان »سازمان‌دهنده« در کارهای انجامی و رویدادهایی که ایجاد می‌کنید، نمایش داده می‌شود.

note: i18n: ectx: label, entry (UserEmail), group (Internal Settings)
en: E&mail address
fa: نشانی &رایانامه‌

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UserEmail), group (Internal Settings)
en: Enter here your e-mail address. This e-mail address will be used to identify the owner of the calendar, and displayed in events and to-dos you create.
fa: نشانی رایانامه خود را در اینجا وارد کنید. این نشانی رایانامه برای شناختن مالک تقویم استفاده می‌شود، و در رویدادها و کارهای انجامی که ایجاد می‌کنید، نمایش داده می‌شود.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDateRangeGroup)
en: Date && Time Range
fa: گستره تاریخ و زمان

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mFromDateLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDateComboBox, mFromDate)
en: If you want to print more days at once, you can define a range of dates with this option and the <i>End date</i> option. This option is used to define the start date.
fa: اگر می‌خواهید به طور همزمان روزهای بیشتری را چاپ کنید، می‌توانید با این گزینه و گزینه <i>تاریخ پایانی</i> گستره تاریخها را تعریف کنید. این گزینه برای تعریف تاریخ آغاز استفاده می‌شود.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromDateLabel)
en: &Start date:
fa: تاریخ &آغاز:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromTimeLabel)
en: Start &time:
fa: &زمان آغاز:‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mToDateLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDateComboBox, mToDate)
en: If you want to print more days at once, you can define a range of dates with this option and the <i>Start date</i> option. This option is used to define the end date.
fa: اگر می‌خواهید به طور همزمان روزهای بیشتری را چاپ کنید، می‌توانید با این گزینه و گزینه <i>تاریخ آغاز</i> یک گستره تاریخ تعریف کنید. این گزینه برای تعریف تاریخ پایانی استفاده می‌شود.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToDateLabel)
en: &End date:
fa: تاریخ &پایان:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToTimeLabel)
en: End ti&me:
fa: &زمان پایان:‌

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mIncludeAllEvents)
en: Check this option to automatically determine the required time range, so all events will be shown.
fa: این گزینه را علامت بزنید، تا گستره زمانی مورد نیاز به طور خودکار تعیین شود، و همه رویدادها نمایش داده شوند.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mIncludeAllEvents)
en: E&xtend time range to include all events
fa: &توسعه گستره زمان جهت در نظر گرفتن همه رویدادها‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mPrintType)
en: Print Layout
fa: طرح‌بندی چاپ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mIncludeInfoGroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, includeInfoBox)
en: Include Information
fa: در نظر گرفتن اطلاعات

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mIncludeTodos)
en: You should check this option if you want to print to-dos which are due on one of the dates which are in the supplied date range.
fa: اگر می‌خواهید کارهای انجامی که در یکی از تاریخهایی که در گستره فراهم‌شده تاریخ مقرر شده‌اند را چاپ کنید، باید این گزینه را علامت بزنید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mIncludeTodos)
en: Include to-&dos that are due on the printed day(s)
fa: در نظر گرفتن &کارهای انجامی که در روز)های( چاپ‌شده مقرر شده‌اند

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mColors)
en: &Use colors
fa: &استفاده از رنگها‌

en: Start date:
fa: تاریخ آغاز:

en: No start date
fa: تاریخ آغاز:

en: End date:
fa: تاریخ پایان:

en: Duration:
fa: مدت:

en: 1 hour  | %1 hours
fa[0]: %1 ساعت

en: 1 minute  | %1 minutes
fa[0]: %1 دقیقه

en: No end date
fa: بدون تاریخ پایان

en: Due date:
fa: تاریخ مقرر:

en: No due date
fa: بدون تاریخ مقرر

en: Repeats:
fa: تکرارها:

en: No reminders
fa: بدون یادآوری

en: Reminder:  | %1 reminders:
fa[0]: %1 دقیقه

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 before the start
fa: %1 پیش از آغاز

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 after the start
fa: %1پس از آغاز

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 before the end
fa: %1 پیش از پایان

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 after the end
fa: %1 پس از پایان

en: 1 day | %1 days
fa[0]: %1 روز

en: 1 hour | %1 hours
fa[0]: %1 ساعت

en: 1 minute | %1 minutes
fa[0]: %1 دقیقه

en: Organizer:
fa: سازمان‌دهنده:

en: Location:
fa: محل:

en: Description:
fa: توصیف:

en: Notes:
fa: یادداشتها:

en: No Attendees
fa: بدون شرکت‌کننده

en: 1 Attendee: | %1 Attendees:
fa[0]: %1 شرکت‌کننده:

en: Status: %1
fa: وضعیت: %1

en: Secrecy: %1
fa: محرمانگی: %1

en: Show as: Busy
fa: نمایش به صورت: اشغال

en: Show as: Free
fa: نمایش به صورت: آزاد

en: This task is overdue!
fa: موعد این تکلیف رسیده است!

en: Settings:
fa: تنظیمات:

en: To-do list
fa: فهرست کار انجامی

en: %1%
fa: %1٪

en: Priority
fa: اولویت

en: Print &incidence
fa: چاپ &رخداد‌

en: Prints an incidence on one page
fa: همه رویدادهای هفته را روی یک صفحه چاپ می‌کند

en: Print da&y
fa: چاپ &روز‌

en: Prints all events of a single day on one page
fa: همه رویدادهای روز را روی یک صفحه چاپ می‌کند

en: Print &week
fa: چاپ &هفته‌

en: Prints all events of one week on one page
fa: همه رویدادهای یک هفته را روی یک صفحه چاپ می‌کند

en: Print mont&h
fa: چاپ &ماه‌

en: Prints all events of one month on one page
fa: همه رویدادهای یک ماه را روی یک صفحه چاپ می‌کند

en: Print to-&dos
fa: چاپ &کارهای انجامی‌

en: Prints all to-dos in a (tree-like) list
fa: همه کارهای انجامی را در فهرستی )شبیه درخت( چاپ می‌کند

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowDetails)
en: Detai&ls (visiblility, secrecy, etc.)
fa: &جزئیات )مرئی بودن، محرمانه، غیره(‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowAttendees)
en: &Attendees
fa: &شرکت‌کنندگان‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowAttachments)
en: Attach&ments
fa: &پیوستها‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mAllJournals)
en: &All journal entries
fa: &همه مدخلهای نشریه‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mRangeJournals)
en: Date &range:
fa: &گستره تاریخ:‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mFromDateLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, mFromMonth)
en: When you want to print more months at once, you can define a month range. This option defines the first month to be printed. Use the option <i>End month</i> to define the last month in this range.
fa: وقتی می‌خواهید به طور همزمان ماههای بیشتری را چاپ کنید، می‌توانید یک گستره ماه تعریف کنید. این گزینه، اولین ماهی که باید چاپ شود را تعریف می‌کند. برای تعریف آخرین ماه این گستره، از گزینه <i>ماه پایانی</i> استفاده کنید.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mToDateLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, mToMonth)
en: When you want to print more months at once, you can define a month range. This option defines the last month to be printed. Use the option <i>Start month</i> to define the first month in this range.
fa: وقتی می‌خواهید به طور همزمان ماههای بیشتری را چاپ کنید، می‌توانید یک گستره ماه تعریف کنید. این گزینه، آخرین ماهی که باید چاپ شود را تعریف می‌کند. برای تعریف اولین ماه این گستره، از گزینه <i>ماه آغاز</i> استفاده کنید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToDateLabel)
en: &End month:
fa: ماه &پایانی:‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mRecurDaily)
en: With this option it is possible to leave out the daily recurring to-dos and events in the print. They take a lot of space and make the month view needlessly complicated.
fa: با این گزینه، می‌توان تکرار روزانه کارهای انجامی و رویدادهای چاپ را حذف کرد. آنها فضای زیادی اشغال کرده، و بدون دلیل نمای ماه را پیچیده می‌کنند.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mRecurWeekly)
en: Similar to "Print daily recurring to-dos and events". Weekly to-dos and events will be omitted when making a print of the selected month.
fa: همانند »چاپ کارهای انجامی و رویدادهای تکراری روزانه«، کارهای انجامی و رویدادهای هفتگی، هنگام چاپ از ماه برگزیده حذف می‌شوند.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mWeekNumbers)
en: Enable this to print week numbers at the left of each row.
fa: برای چاپ اعداد هفتگی در سمت چپ هر سطر، این را فعال کنید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mWeekNumbers)
en: Print week &numbers
fa: چاپ &اعداد هفته‌

en: This printing style does not have any configuration options.
fa: این سبک چاپ، هیچ گزینه تأییدی ندارد.

en: Holiday
fa: تعطیلات

en: To-do: %1
fa: کار انجامی: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mTitleLabel)
en: &Title:
fa: &عنوان:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, mTitle)
en: To-do List
fa: فهرست کار انجامی

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mPrintType)
en: To-dos to Print
fa: کارهای انجامی برای چاپ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mPrintAll)
en: Print &all to-dos
fa: چاپ &همه کارهای انجامی‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mPrintDueRange)
en: Print only to-dos due in the &range:
fa: فقط کارهای انجامی مقرر در &گستره را چاپ کنید:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPriority)
en: &Priority
fa: &اولویت‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sortingOptionsBox)
en: Sorting Options
fa: گزینه‌های مرتب‌سازی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sortFieldLabel)
en: Sort field:
fa: مرتب‌سازی حوزه:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sortDirectionLabel)
en: Sort direction:
fa: مرتب‌سازی جهت:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mConnectSubTodos)
en: Co&nnect sub-to-dos with its parent
fa: &اتصال کارهای انجامی فرعی همراه با پدرش‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDateRangeGroup)
en: Date Range
fa: گستره تاریخ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mSubDays) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mHolidays)
en: Text
fa: متن

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mSubDays) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mHolidays)
en: Time Boxes
fa: جعبه‌های زمان

en: Person: %1
fa: شخص: %1

en: Journal entries
fa: مدخلهای نشریه

en: Print &journal
fa: چاپ &نشریه‌

en: Prints all journals for a given date range
fa: همه نشریه‌ها را برای گستره داده‌های معین چاپ می‌کند

en: Prints a calendar for an entire year
fa: همه نشریه‌ها را برای گستره داده‌های معین چاپ می‌کند
