korganizer - en to ne translation catalogue (118 entries)

en: There are no items before %1
ne: %1 भन्दा अघि कुनै सामाग्री छैनन्

en: Delete all items before %1 without saving?
    The following items will be deleted:
ne:  %1 भन्दा अघिका सबै सामाग्री बचन नगरी मेट्न चाहनुहुन्छ ?
    निम्न वस्तु मेटिन्छन्:

en: Delete Old Items
ne: पुरानो वस्तु मट्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry (StartTime), group (Default Datetimes)
en: Default appointment time
ne: पूर्वनिर्धारित भेटघाट समय

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (StartTime), group (Default Datetimes)
en: Enter the default time for events here. The default is used if you do not supply a start time.
ne: घटनाका लागि पूर्वनिर्धारित समय यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस् । यदि तपाईँले सुरु समय दिएको नभएमा पूर्वनिर्धारित समय प्रयोग गरिन्छ ।

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDuration), group (Default Datetimes)
en: Default duration of new appointment (HH:MM)
ne: नयाँ नियुक्तिका लागि पूर्वनिर्धारित अवधि (HH:MM)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultDuration), group (Default Datetimes)
en: Enter default duration for events here. The default is used if you do not supply an end time.
ne: घटनाका लागि पूर्वनिर्धारित अवधि यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस् । यदि तपाईँले अन्त्य समय दिएको नभएमा पूर्वनिर्धारित समय प्रयोग गरिन्छ ।

note: i18n: ectx: label, entry (DayBegins), group (Time &amp; Date)
en: Day begins at
ne: यसमा दिन सुरु हुन्छ

note: i18n: ectx: label, entry, group (Time &amp; Date)
en: Exclude holidays
ne: बिदा हटाउनुहोस्

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Time &amp; Date)
en: Check this box to prevent KOrganizer from marking the working hours on holidays.
ne: कार्य घण्टामा बिदा चिनो लगाउनबाट केडीई आयोजकलाई रोक्न यो बाकस जाँच गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Group Scheduling)
en: Use Groupware communication
ne: ग्रुपवेयर सञ्चार प्रयोग गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Group Scheduling)
en: Check this box to enable automatic generation of mails when creating, updating or deleting events (or to-dos) involving other attendees. You should check this box if you want to use the groupware functionality (e.g. Configuring Kontact as a KDE Kolab client).
ne: अन्य सहभागी समावेश गरिएका घटना (वा गर्नुपर्ने कार्य) सिर्जना गर्दा, अद्यावधिक गर्दा वा मेट्दा मेलको स्वचालित सिर्जना सक्षम पार्न यो बाकस चिनो गर्नुहोस् । तपाईँले ग्रुपवेयर प्रकार्यत्मकता प्रयोग गर्न चाहनुहुन्छ भने तपाईँले यो बाकस चिनो गर्नुपर्छ (जस्तै: केडीई कोल्याब ग्रहाकका रूपमा सम्पर्क कन्फिगर) ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Regularly archive events
ne: घटना नियमित रूपमा सङ्ग्रह गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: If auto-archiving is enabled, events older than this amount will be archived. The unit of this value is specified in another field.
ne: यदि स्वचालित सङ्ग्रह सक्षम पारिएको भएमा, यो मान भन्दा पुराना घटना सङ्ग्रह गरिन्छन् । यो मानको इकाई अन्य फिल्डमा निर्दिष्ट गरिन्छ ।

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: The unit in which the expiry time is expressed.
ne: म्याद समाप्त हुने समय व्यक्त गरिएको इकाई ।

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In days
ne: दिनमा

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In weeks
ne: हप्तामा

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In months
ne: महिनामा

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: URL of the file where old events should be archived
ne: पुराना घटना सङ्ग्रह गरिएको हुनुपर्ने फाइलको URL

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Archive events
ne: घटना सङ्ग्रह गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Archive to-dos
ne: गर्नुपर्ने कार्य सङ्ग्रह गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: What to do when archiving
ne: सङ्ग्रह गर्दा के गर्नुपर्छ

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Delete old events
ne: पुराना घटना मेट्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Archive old events to a separate file
ne: फरक फाइलमा पुराना घटना सङ्ग्रह गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (Internal Settings)
en: Full &name
ne: पूरा नाम

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UserName), group (Internal Settings)
en: Enter your full name here. This name will be displayed as "Organizer" in to-dos and events you create.
ne: तपाईँको पूरा नाम यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस् । यो नाम तपाईँले सिर्जना गरेका गर्नुपर्ने कार्यमा र घटनामा "आयोजक" का रूपमा प्रदर्शित हुन्छ ।

note: i18n: ectx: label, entry (UserEmail), group (Internal Settings)
en: E&mail address
ne: इमेल ठेगाना

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UserEmail), group (Internal Settings)
en: Enter here your e-mail address. This e-mail address will be used to identify the owner of the calendar, and displayed in events and to-dos you create.
ne: यहाँ तपाईँको इमेल ठेगाना प्रविष्ट गर्नुहोस् । यो इमेल ठेगाना क्यालेन्डरको मालिक पहिचान गर्न प्रयोग गरिन्छ, र तपाईँले सिर्जना गरेका घटना र गर्नुपर्ने  कार्यमा प्रदर्शित गरिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDateRangeGroup)
en: Date && Time Range
ne: मिति र समय दायरा

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mFromDateLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDateComboBox, mFromDate)
en: If you want to print more days at once, you can define a range of dates with this option and the <i>End date</i> option. This option is used to define the start date.
ne: तपाईँले एकै समयमा एक भन्दा बढी दिन मुद्रण गर्न चाहनुहुन्छ भने, यो विकल्प र <i>अन्त्य मिति</i> विकल्पमा मितिको दायरा परिभाषित गर्न सक्नुहुन्छ । यो विकल्प सुरुआत मिति परिभाषित गर्न प्रयोग गरिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromDateLabel)
en: &Start date:
ne: सुरुआत मिति:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromTimeLabel)
en: Start &time:
ne: सुरुआत समय:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mToDateLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDateComboBox, mToDate)
en: If you want to print more days at once, you can define a range of dates with this option and the <i>Start date</i> option. This option is used to define the end date.
ne: तपाईँले एकै समयमा धेरै दिन मुद्रण गर्न चाहनुहुन्छ भने, यो विकल्प र <i>सुरुआत मिति</i> विकल्पमा मितिको दायरा परिभाषित गर्न सक्नुहुन्छ । यो विकल्प अन्तिम मिति परिभाषित गर्न प्रयोग गरिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToDateLabel)
en: &End date:
ne: अन्त्य मिति:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToTimeLabel)
en: End ti&me:
ne: अन्त्य समय:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mIncludeAllEvents)
en: Check this option to automatically determine the required time range, so all events will be shown.
ne: सबै घटना देखिने गरि, आवश्यक समय दायरा स्वत: निर्धारण गर्न यो विकल्प जाँच गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mIncludeAllEvents)
en: E&xtend time range to include all events
ne: सबै घटना समावेश गर्न समय दायरा विस्तार गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mPrintType)
en: Print Layout
ne: मुद्रण सजावट

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mIncludeInfoGroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, includeInfoBox)
en: Include Information
ne: जानकारी समावेश गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mIncludeTodos)
en: You should check this option if you want to print to-dos which are due on one of the dates which are in the supplied date range.
ne: तपाईँले वितरण गरिएको मिति दायरा भित्रका एउटा मितिमा म्याद समाप्त हुने गर्नुपर्ने कार्य मुद्रण गर्न चाहनुहुन्छ भने यो विकल्प जाँच गर्नुपर्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mIncludeTodos)
en: Include to-&dos that are due on the printed day(s)
ne: मुद्रित दिन मा म्याद समाप्त हुने गर्नुपर्ने कार्य समावेश गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mColors)
en: &Use colors
ne: रङ प्रयोग गर्नुहोस्

en: Start date:
ne: सुरु मिति:

en: No start date
ne: सुरु मिति छैन

en: End date:
ne: अन्त्य मिति:

en: Duration:
ne: अवधि:

en: 1 hour  | %1 hours
ne[0]: 1 घण्टा
ne[1]: %1 घण्टा

en: 1 minute  | %1 minutes
ne[0]: 1 मिनेट
ne[1]: %1 मिनेट

en: No end date
ne: अन्त्य मिति छैन

en: Due date:
ne: म्याद समाप्त हुने मिति:

en: No due date
ne: म्याद समाप्त हुने मिति छैन

en: Repeats:
ne: पुनरावृत्ति:

en: No reminders
ne: स्मरणकर्ता छैन

en: Reminder:  | %1 reminders:
ne[0]: 1 स्मरणकर्ता:
ne[1]: %1 स्मरणकर्ता:

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 before the start
ne: सुरु हुनुभन्दा पहिलाका %1

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 after the start
ne: सुरु पछिका %1

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 before the end
ne: अन्त्य हुनुभन्दा पहिलाका %1

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 after the end
ne: अन्त्य पछिका %1

en: 1 day | %1 days
ne[0]: 1 दिन
ne[1]: %1 दिन

en: 1 hour | %1 hours
ne[0]: 1 घण्टा
ne[1]: %1 घण्टा

en: 1 minute | %1 minutes
ne[0]: 1 मिनेट
ne[1]: %1 मिनेट

en: Organizer:
ne: आयोजक:

en: Location:
ne: स्थान:

en: Description:
ne: वर्णन:

en: Notes:
ne: टिपोट:

en: No Attendees
ne: सहभागी छैन

en: 1 Attendee: | %1 Attendees:
ne[0]: 1 सहभागी:
ne[1]: %1 सहभागी:

en: Status: %1
ne: वस्तुस्थिति: %1

en: Secrecy: %1
ne: गोप्यता: %1

en: Show as: Busy
ne: व्यस्तका रूपमा देखाउनुहोस्:

en: Show as: Free
ne: स्वतन्त्रका रूपमा देखाउनुहोस्:

en: This task is overdue!
ne: यो कामको म्याद समाप्त भयो !

en: Settings:
ne: सेटिङ:

en: To-do list
ne: गर्नुपर्ने कार्यको सूची

en: Priority
ne: प्राथमिकता

en: Print &incidence
ne: घटना मुद्रण गर्नुहोस्

en: Prints an incidence on one page
ne: एउटा पृष्ठमा घटना मुद्रण गर्छ

en: Print da&y
ne: दिन मुद्रण गर्नुहोस्

en: Prints all events of a single day on one page
ne: एक पृष्ठमा एक दिनका सबै घटना मुद्रण गर्छ

en: Print &week
ne: हप्ता मुद्रण गर्नुहोस्

en: Prints all events of one week on one page
ne: एक पृष्ठमा एक हप्ताका सबै घटना मुद्रण गर्छ

en: Print mont&h
ne: महिना मुद्रण गर्नुहोस्

en: Prints all events of one month on one page
ne: एक पृष्ठमा एक महिनाका सबै घटना मुद्रण गर्छ

en: Print to-&dos
ne: गर्नुपर्ने कार्य मुद्रण गर्नुहोस्

en: Prints all to-dos in a (tree-like) list
ne: (ट्री जस्तो) सूचीमा गर्नुपर्ने सबै कार्य मुद्रण गर्छ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowDetails)
en: Detai&ls (visiblility, secrecy, etc.)
ne: विवरण (दृश्यात्मक, गुप्तता, इत्यादि)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowAttendees)
en: &Attendees
ne: सहभागी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowAttachments)
en: Attach&ments
ne: सङ्लग्नता

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mAllJournals)
en: &All journal entries
ne: सबै जर्नल प्रविष्टि

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mRangeJournals)
en: Date &range:
ne: मिति दायरा:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mFromDateLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, mFromMonth)
en: When you want to print more months at once, you can define a month range. This option defines the first month to be printed. Use the option <i>End month</i> to define the last month in this range.
ne: तपाईँले एक समयमा धेरै महिना मुद्रण गर्न चाहनुहुन्छ भने, तपाईँले महिना दायरा परिभाषित गर्न सक्नुहुन्छ । यो विकल्पले मुद्रण हुने पहिलो महिना परिभाषित गर्छ । यो दायरामा अन्तिम महिना परिभाषित गर्न <i>अन्तिम महिना</i> विकल्प प्रयोग गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mToDateLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, mToMonth)
en: When you want to print more months at once, you can define a month range. This option defines the last month to be printed. Use the option <i>Start month</i> to define the first month in this range.
ne: तपाईँले एक समयमा धेरै महिना मुद्रण गर्न चाहनुहुन्छ भने, तपाईँले महिना दायरा परिभाषित गर्न सक्नुहुन्छ । यो विकल्पले मुद्रण हुने अन्तिमा महिना परिभाषित गर्छ । यो दायरामा पहिलो महिना परिभाषित गर्न <i>सुरु महिना</i> विकल्प प्रयोग गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToDateLabel)
en: &End month:
ne: अन्तिम महिना:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mRecurDaily)
en: With this option it is possible to leave out the daily recurring to-dos and events in the print. They take a lot of space and make the month view needlessly complicated.
ne: यो विकल्पमा मुद्रण गर्दा सधैँ दोहोरिने गर्नुपर्ने कार्य र घटना छोड्न सम्भव छ । तिनले प्रसस्थ खाली स्थान लिन्छन् र महिना दृश्य अनावश्यक रूपमा जटिल बनाउछन् ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mRecurWeekly)
en: Similar to "Print daily recurring to-dos and events". Weekly to-dos and events will be omitted when making a print of the selected month.
ne: "सधैँ दोहोरिने गर्नुपर्ने कार्य र घटना मुद्रण गर्नुहोस्" सँग समान छ । चयन गरिएका महिनाको मुद्रण गर्दा साप्ताहिक रूपमा गर्नुपर्ने कार्य र घटना छोडिन्छन् ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mWeekNumbers)
en: Enable this to print week numbers at the left of each row.
ne: प्रत्येक पङ्क्तिको बायाँ हप्ता सङ्ख्या मुद्रण गर्न यसलाई सक्षम पार्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mWeekNumbers)
en: Print week &numbers
ne: हप्ता सङ्ख्या मुद्रण गर्नुहोस्

en: This printing style does not have any configuration options.
ne: यो मुद्रण शैलीमा कुनै पनि कन्फिगरेसन विकल्प छैन ।

en: Holiday
ne: छुट्टि

en: To-do: %1
ne: गर्नुपर्ने कार्य: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mTitleLabel)
en: &Title:
ne: शीर्षक:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, mTitle)
en: To-do List
ne: गर्नुपर्ने कार्यको सूची

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mPrintType)
en: To-dos to Print
ne: मुद्रण गर्न गर्नुपर्ने कार्य

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mPrintAll)
en: Print &all to-dos
ne: सबै गर्नुपर्ने कार्य मुद्रण गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mPrintDueRange)
en: Print only to-dos due in the &range:
ne: दायरामा म्याद समाप्त भएका गर्नुपर्ने कार्य मात्र मुद्रण गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPriority)
en: &Priority
ne: प्राथमिकता

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sortingOptionsBox)
en: Sorting Options
ne: विकल्प क्रमबद्ध

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sortFieldLabel)
en: Sort field:
ne: फिल्ड क्रमबद्ध:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sortDirectionLabel)
en: Sort direction:
ne: दिशा क्रमबद्ध:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mConnectSubTodos)
en: Co&nnect sub-to-dos with its parent
ne: यसको प्रमूलसँग उप-कार्य जडान गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDateRangeGroup)
en: Date Range
ne: मिति दायरा

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mSubDays) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mHolidays)
en: Text
ne: पाठ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mSubDays) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mHolidays)
en: Time Boxes
ne: समय बाकस:

en: Person: %1
ne: व्यक्ति: %1

en: Journal entries
ne: जर्नल प्रविष्ट

en: Print &journal
ne: जर्नल मुद्रण गर्नुहोस्

en: Prints all journals for a given date range
ne: दिएको मिति दायराका लागि सबै जर्नल मुद्रण गर्छ

en: Prints a calendar for an entire year
ne: पूरा वर्षका लागि क्यालेन्डर मुद्रण गर्दछ
