korganizer - en to tg translation catalogue (34 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (StartTime), group (Default Datetimes)
en: Default appointment time
tg: Вақти вохурии пешфарзӣ

note: i18n: ectx: label, entry (DayBegins), group (Time &amp; Date)
en: Day begins at
tg: Рӯз сар мешавад дар

note: i18n: ectx: label, entry, group (Time &amp; Date)
en: Exclude holidays
tg: Хориҷ кардани идҳо

note: i18n: ectx: label, entry, group (Group Scheduling)
en: Use Groupware communication
tg: Истифодаи кори гурӯҳӣ

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Regularly archive events
tg: Мунтазам архив кунонидани воқеъаҳо

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: If auto-archiving is enabled, events older than this amount will be archived. The unit of this value is specified in another field.
tg: Агар архивкунонии худкор фаъол сохта шуда бошад, воқеъоти кӯҳнашуда архив карда мешавад.Аҳамиятест, ки даври муайян намудани кӯҳнашавиро медиҳад, дар дигар замина ишора мешавад.

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: The unit in which the expiry time is expressed.
tg: Адади муддати муайян намудани даври  кӯҳна шави.

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In days
tg: рӯзҳо

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In weeks
tg: ҳафтаҳо

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In months
tg: моҳҳо

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: URL of the file where old events should be archived
tg: Истинот ё номи файли маҳдуд, ки дар он воқеъоти кӯҳнашуда архиви кунонида мешаванд

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: What to do when archiving
tg: Чӣ тавр архиватсия кардан

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Delete old events
tg: Узфи воқеъаҳои кӯҳна шуда

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Archive old events to a separate file
tg: Архив намудани узфи воқеъаҳои куҳна шуда дар файли ҷудокунанда

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDateRangeGroup)
en: Date && Time Range
tg: Сана ва вақт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromDateLabel)
en: &Start date:
tg: Санаи &ибтидо:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromTimeLabel)
en: Start &time:
tg: &Вақти ибтидо:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToDateLabel)
en: &End date:
tg: &Санаи хотима:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToTimeLabel)
en: End ti&me:
tg: В&ақти хотима:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mIncludeAllEvents)
en: E&xtend time range to include all events
tg: Барои фаъол сохтани &тамоми воқеъот, даврро зиёд кардан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mColors)
en: &Use colors
tg: &Истифодаи ранг

en: Duration:
tg: Давом:

en: 1 hour | %1 hours
tg[0]: %1 соат
tg[1]: %1 соатҳо

en: 1 minute | %1 minutes
tg[0]: %1 дақиқа
tg[1]: %1 дақиқаҳо

en: To-do list
tg: Рӯйхати масъалҳо

en: Priority
tg: Пешгузорӣ

en: Prints all events of a single day on one page
tg: Чопи тамоми воқеъоти якрӯза дар як саҳифа

en: Prints all events of one week on one page
tg: Чопи тамоми воқеъоти як ҳафта дар як саҳифа

en: Prints all events of one month on one page
tg: Чопи тамоми воқеъоти як моҳ дар як саҳифа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToDateLabel)
en: &End month:
tg: &Моҳи хотимаёбӣ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mWeekNumbers)
en: Print week &numbers
tg: Чопи рақамҳои &ҳафтаҳо

en: This printing style does not have any configuration options.
tg: Ин намуди чоп ягон параметри танзим надорад.

en: Holiday
tg: Рӯзи истироҳат

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDateRangeGroup)
en: Date Range
tg: Давр
