korganizer - en to uz translation catalogue (33 entries)

en: There are no items before %1
uz: %1'dan oldin hech narsa yoʻq

en: Delete Old Items
uz: Eski narsalarni olib tashlash

note: i18n: ectx: label, entry (StartTime), group (Default Datetimes)
en: Default appointment time
uz: Andoza uchrashuv vaqti

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDuration), group (Default Datetimes)
en: Default duration of new appointment (HH:MM)
uz: Yangi uchrashuvning andoza davom etish vaqti (SS:DD)

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In days
uz: Kunlarda

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In weeks
uz: Haftalarda

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In months
uz: Oylarda

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Archive events
uz: Hodisalarni arxivlash

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Archive to-dos
uz: Vazifalarni arxivlash

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (Internal Settings)
en: Full &name
uz: Toʻliq &ismi

note: i18n: ectx: label, entry (UserEmail), group (Internal Settings)
en: E&mail address
uz: Elektron p&ochta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDateRangeGroup)
en: Date && Time Range
uz: Sana va vaqt oraligʻi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromDateLabel)
en: &Start date:
uz: &Boshlash kuni:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromTimeLabel)
en: Start &time:
uz: Boshlash &vaqti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToDateLabel)
en: &End date:
uz: &Tugash kuni:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToTimeLabel)
en: End ti&me:
uz: Tu&gash vaqti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mColors)
en: &Use colors
uz: &Ranglardan foydalanish

en: Duration:
uz: Davom etishi:

en: To-do list
uz: Vazifalar roʻyxati

en: Priority
uz: Muhimlik darajasi

en: Print mont&h
uz: &Oyni bosib chiqarish

en: Print to-&dos
uz: Vazifalarni &bosib chiqarish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowAttachments)
en: Attach&ments
uz: &Ilovalar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToDateLabel)
en: &End month:
uz: Tugash &oyi:

en: Holiday
uz: Dam olish

en: To-do: %1
uz: Vazifa: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mTitleLabel)
en: &Title:
uz: Sa&rlavha:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, mTitle)
en: To-do List
uz: Vazifalar roʻyxati

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mPrintType)
en: To-dos to Print
uz: Bosib chiqarish uchun vazifalar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPriority)
en: &Priority
uz: &Muhimlik darajasi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sortFieldLabel)
en: Sort field:
uz: Saralash maydoni:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sortDirectionLabel)
en: Sort direction:
uz: Saralash yoʻnalishi:

en: Person: %1
uz: Kishi: %1
