korganizer - en to uz@cyrillic translation catalogue (33 entries)

en: There are no items before %1
uz@cyrillic: %1'дан олдин ҳеч нарса йўқ

en: Delete Old Items
uz@cyrillic: Эски нарсаларни олиб ташлаш

note: i18n: ectx: label, entry (StartTime), group (Default Datetimes)
en: Default appointment time
uz@cyrillic: Андоза учрашув вақти

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDuration), group (Default Datetimes)
en: Default duration of new appointment (HH:MM)
uz@cyrillic: Янги учрашувнинг андоза давом этиш вақти (СС:ДД)

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In days
uz@cyrillic: Кунларда

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In weeks
uz@cyrillic: Ҳафталарда

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In months
uz@cyrillic: Ойларда

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Archive events
uz@cyrillic: Ҳодисаларни архивлаш

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Archive to-dos
uz@cyrillic: Вазифаларни архивлаш

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (Internal Settings)
en: Full &name
uz@cyrillic: Тўлиқ &исми

note: i18n: ectx: label, entry (UserEmail), group (Internal Settings)
en: E&mail address
uz@cyrillic: Электрон п&очта

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDateRangeGroup)
en: Date && Time Range
uz@cyrillic: Сана ва вақт оралиғи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromDateLabel)
en: &Start date:
uz@cyrillic: &Бошлаш куни:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromTimeLabel)
en: Start &time:
uz@cyrillic: Бошлаш &вақти:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToDateLabel)
en: &End date:
uz@cyrillic: &Тугаш куни:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToTimeLabel)
en: End ti&me:
uz@cyrillic: Ту&гаш вақти:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mColors)
en: &Use colors
uz@cyrillic: &Ранглардан фойдаланиш

en: Duration:
uz@cyrillic: Давом этиши:

en: To-do list
uz@cyrillic: Вазифалар рўйхати

en: Priority
uz@cyrillic: Муҳимлик даражаси

en: Print mont&h
uz@cyrillic: &Ойни босиб чиқариш

en: Print to-&dos
uz@cyrillic: Вазифаларни &босиб чиқариш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowAttachments)
en: Attach&ments
uz@cyrillic: &Иловалар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToDateLabel)
en: &End month:
uz@cyrillic: Тугаш &ойи:

en: Holiday
uz@cyrillic: Дам олиш

en: To-do: %1
uz@cyrillic: Вазифа: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mTitleLabel)
en: &Title:
uz@cyrillic: Са&рлавҳа:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, mTitle)
en: To-do List
uz@cyrillic: Вазифалар рўйхати

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mPrintType)
en: To-dos to Print
uz@cyrillic: Босиб чиқариш учун вазифалар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPriority)
en: &Priority
uz@cyrillic: &Муҳимлик даражаси

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sortFieldLabel)
en: Sort field:
uz@cyrillic: Саралаш майдони:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sortDirectionLabel)
en: Sort direction:
uz@cyrillic: Саралаш йўналиши:

en: Person: %1
uz@cyrillic: Киши: %1
