libgravatar - en to ca@valencia translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
ca@valencia: Configureu Gravatar

en: Use Default Image
ca@valencia: Utilitza la imatge predeterminada

en: Use Libravatar
ca@valencia: Utilitza la Libravatar

en: Fallback to Gravatar
ca@valencia: Alternativa de reserva a Gravatar

en: Gravatar Cache Size:
ca@valencia: Mida de la memòria cau de Gravatar:

[ctx: add space before image]
en:  image |  images
ca@valencia[0]:  imatge
ca@valencia[1]:  imatges

en: Clear Gravatar Cache
ca@valencia: Neteja la memòria cau de Gravatar

en: Enable Gravatar Support
ca@valencia: Activa el funcionament amb Gravatar

en: Configure...
ca@valencia: Configura...

en: Email:
ca@valencia: Correu electrònic:

en: &Search
ca@valencia: Bu&sca

en: No Gravatar found.
ca@valencia: No s'ha trobat «Gravatar».
