libgravatar - en to el translation catalogue (11 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
el: Διαμόρφωση του Gravatar

en: Use Default Image
el: Χρήση προκαθορισμένης εικόνας

en: Use Libravatar
el: Χρήση Libravatar

en: Fallback to Gravatar
el: Μετάπτωση στο Gravatar

en: Gravatar Cache Size:
el: Μέγεθος προσωρινής μνήμης του Gravatar:

[ctx: add space before image]
en:  image |  images
el[0]:  εικόνα
el[1]:  εικόνες

en: Clear Gravatar Cache
el: Καθαρισμός της προσωρινής μνήμης του Gravatar

en: Enable Gravatar Support
el: Ενεργοποίηση υποστήριξης του Gravatar

en: Configure...
el: Διαμόρφωση...

en: &Search
el: Αναζήτη&ση

en: No Gravatar found.
el: Δεν βρέθηκε Gravatar.
