libgravatar - en to eu translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
eu: Konfiguratu Gravatar

en: Use Default Image
eu: Erabili lehenetsitako irudia

en: Use Libravatar
eu: Erabili Libravatar

en: Fallback to Gravatar
eu: Erreserbakoa Gravatar da

en: Gravatar Cache Size:
eu: Gravatar-ren cache neurria:

[ctx: add space before image]
en:  image |  images
eu[0]:  irudia
eu[1]:  irudiak

en: Clear Gravatar Cache
eu: Hustu Gravatar-ren cachea

en: Enable Gravatar Support
eu: Gaitu Gravatar-en euskarria

en: Configure...
eu: Konfiguratu...

en: Email:
eu: E-posta:

en: &Search
eu: &Bilatu

en: No Gravatar found.
eu: Ez da Gravatar aurkitu.
