libgravatar - en to hi translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
hi: ग्रैवतार विन्यस्त करें

en: Use Default Image
hi: पूर्वन्यस्त छवि का प्रयोग करें

en: Use Libravatar
hi: लिब्रावतार का उपयोग करें

en: Fallback to Gravatar
hi: ग्रैवतार पर वापस जाएँ

en: Gravatar Cache Size:
hi: ग्रैवतार का कैशे आकार :

[ctx: add space before image]
en:  image |  images
hi[0]: छवि
hi[1]: छवियाँ

en: Clear Gravatar Cache
hi: ग्रैवतार कैशे साफ करें

en: Enable Gravatar Support
hi: ग्रैवतार समर्थन सक्षम करें

en: Configure...
hi: विन्यस्त करें...

en: Email:
hi: ईमेल :

en: &Search
hi: खोजें(&S)

en: No Gravatar found.
hi: कोई ग्रैवतार नहीं मिला।
