libgravatar - en to hu translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
hu: A Gravatar beállítása

en: Use Default Image
hu: Alapértelmezett kép használata

en: Use Libravatar
hu: Libravatar használata

en: Fallback to Gravatar
hu: Helyettesítés Gravatarral

en: Gravatar Cache Size:
hu: Gravatar gyorsítótár mérete:

[ctx: add space before image]
en:  image |  images
hu[0]:  kép
hu[1]:  kép

en: Clear Gravatar Cache
hu: Gravatar gyorsítótár ürítése

en: Enable Gravatar Support
hu: Gravatar támogatás bekapcsolása

en: Configure...
hu: Beállítás…

en: Email:
hu: E-mail:

en: &Search
hu: &Keresés

en: No Gravatar found.
hu: Nem található Gravatar.
