libgravatar - en to ia translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
ia: Configura Gravatar

en: Use Default Image
ia: Usa image predefinite

en: Use Libravatar
ia: Usa Libravatar

en: Fallback to Gravatar
ia: Retiramento a Gravatar

en: Gravatar Cache Size:
ia: Grandor de cache de Gravatar:

[ctx: add space before image]
en:  image |  images
ia[0]: Imagine
ia[1]:  Images

en: Clear Gravatar Cache
ia: Netta chache de Gravatar

en: Enable Gravatar Support
ia: HAbilita supporto de Gravatar

en: Configure...
ia: Configura...

en: Email:
ia: E-posta:

en: &Search
ia: &Cerca

en: No Gravatar found.
ia: On trovava nulle Gravatar.
