libgravatar - en to is translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
is: Stilla Gravatar

en: Use Default Image
is: Nota sjálfgefna mynd

en: Use Libravatar
is: Nota Libravatar

en: Fallback to Gravatar
is: Varaleið fyrir Gravatar

en: Gravatar Cache Size:
is: Stærð skyndiminnis Gravatar:

[ctx: add space before image]
en:  image |  images
is[0]: mynd
is[1]: myndir

en: Clear Gravatar Cache
is: Hreinsa skyndiminni Gravatar

en: Enable Gravatar Support
is: Virkja stuðning við Gravatar

en: Configure...
is: Stilla...

en: Email:
is: Tölvupóstur:

en: &Search
is: &Leita

en: No Gravatar found.
is: Engin Gravatar-mynd fannst
