libgravatar - en to ka translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
ka: Gravatar-ის მორგება

en: Use Default Image
ka: ნაგულისხმები გამოსახულების გამოყენება

en: Use Libravatar
ka: Libravatar-ის გამოყენება

en: Fallback to Gravatar
ka: Gravatar-ზე დაბრუნება

en: Gravatar Cache Size:
ka: Gravatar-ის ქეშის ზომა:

[ctx: add space before image]
en:  image |  images
ka[0]:  გამოსახულება
ka[1]:  გამოსახულება

en: Clear Gravatar Cache
ka: Gravatar-ის ქეშის გასუფთავება

en: Enable Gravatar Support
ka: Gravatar-ის მხარდაჭერის ჩართვა

en: Configure...
ka: მორგება...

en: Email:
ka: ელ-ფოსტა:

en: &Search
ka: &ძებნა

en: No Gravatar found.
ka: Gravatar-ის გარეშე.
