libgravatar - en to sk translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
sk: Nastaviť Gravatar

en: Use Default Image
sk: Použiť predvolený obraz

en: Use Libravatar
sk: Použiť Libravatar

en: Fallback to Gravatar
sk: Spadnúť na Gravatar

en: Gravatar Cache Size:
sk: Veľkosť Gravatar cache:

[ctx: add space before image]
en:  image |  images
sk[0]:  obrázok
sk[1]:  obrázky
sk[2]:  obrázkov

en: Clear Gravatar Cache
sk: Vymazať Gravatar cache

en: Enable Gravatar Support
sk: Povoliť podporu Gravatar

en: Configure...
sk: Nastaviť...

en: Email:
sk: E-mail:

en: &Search
sk: &Hľadať

en: No Gravatar found.
sk: Nenašiel sa gravatar.
