libgravatar - en to sr@ijekavian translation catalogue (9 entries)

en: Use Default Image
sr@ijekavian: Користи подразумевану слику

en: Gravatar Cache Size:
sr@ijekavian: Величина кеша граватара:

[ctx: add space before image]
en:  image |  images
sr@ijekavian[0]:  слика
sr@ijekavian[1]:  слике
sr@ijekavian[2]:  слика
sr@ijekavian[3]:  слика

en: Clear Gravatar Cache
sr@ijekavian: Очисти кеш граватара

en: Enable Gravatar Support
sr@ijekavian: Подршка за граватаре

en: Configure...
sr@ijekavian: Подеси...

en: Email:
sr@ijekavian: Е‑пошта:

en: &Search
sr@ijekavian: &Тражи

en: No Gravatar found.
sr@ijekavian: Није нађен ниједан граватар.
