libgravatar - en to sr@latin translation catalogue (9 entries)

en: Use Default Image
sr@latin: Koristi podrazumevanu sliku

en: Gravatar Cache Size:
sr@latin: Veličina keša gravatara:

[ctx: add space before image]
en:  image |  images
sr@latin[0]:  slika
sr@latin[1]:  slike
sr@latin[2]:  slika
sr@latin[3]:  slika

en: Clear Gravatar Cache
sr@latin: Očisti keš gravatara

en: Enable Gravatar Support
sr@latin: Podrška za gravatare

en: Configure...
sr@latin: Podesi...

en: Email:
sr@latin: E‑pošta:

en: &Search
sr@latin: &Traži

en: No Gravatar found.
sr@latin: Nije nađen nijedan gravatar.
