libgravatar - en to tr translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
tr: Gravatar'ı Yapılandır

en: Use Default Image
tr: Varsayılan Görseli Kullan

en: Use Libravatar
tr: Libravatar Kullan

en: Fallback to Gravatar
tr: Gravatar Yedeği

en: Gravatar Cache Size:
tr: Gravatar Önbellek Boyutu:

[ctx: add space before image]
en:  image |  images
tr[0]:  görsel
tr[1]:  görsel

en: Clear Gravatar Cache
tr: Gravatar Önbelleğini Temizle

en: Enable Gravatar Support
tr: Gravatar Desteğini Etkinleştir

en: Configure...
tr: Yapılandır...

en: Email:
tr: E-posta:

en: &Search
tr: &Ara

en: No Gravatar found.
tr: Gravatar bulunamadı.
