libgravatar - en to uk translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
uk: Налаштовування Gravatar

en: Use Default Image
uk: Використовувати типове зображення

en: Use Libravatar
uk: Використовувати Libravatar

en: Fallback to Gravatar
uk: Резервний Gravatar

en: Gravatar Cache Size:
uk: Розмір кешу Gravatar:

[ctx: add space before image]
en:  image |  images
uk[0]:  зображення
uk[1]:  зображення
uk[2]:  зображень
uk[3]:  зображення

en: Clear Gravatar Cache
uk: Спорожнити кеш Gravatar

en: Enable Gravatar Support
uk: Увімкнути підтримку Gravatar

en: Configure...
uk: Налаштувати…

en: Email:
uk: Ел. пошта:

en: &Search
uk: &Шукати

en: No Gravatar found.
uk: Gravatar не знайдено.
