libkmahjongg - en to ca@valencia translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
ca@valencia: Vista prèvia

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
ca@valencia: Propietats

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
ca@valencia: Autoria:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
ca@valencia: Contacte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
ca@valencia: Descripció:

en: Tiles
ca@valencia: Fitxes

en: Background
ca@valencia: Fons
