libkmahjongg - en to cs translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
cs: Náhled

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
cs: Vlastnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
cs: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
cs: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
cs: Popis:

en: Tiles
cs: Kameny

en: Background
cs: Pozadí
