libkmahjongg - en to csb translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
csb: Pòdzérk

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
csb: Swòjizna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
csb: Aùtor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
csb: Kòntakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
csb: Òpisënk:

en: Tiles
csb: Kachle

en: Background
csb: Spódk
