libkmahjongg - en to da translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
da: Forhåndsvisning

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
da: Egenskaber

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
da: Udvikler:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
da: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
da: Beskrivelse:

en: Tiles
da: Fliser

en: Background
da: Baggrund
