libkmahjongg - en to de translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
de: Vorschau

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
de: Eigenschaften

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
de: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
de: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
de: Beschreibung:

en: Tiles
de: Steine

en: Background
de: Hintergrund
