libkmahjongg - en to el translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
el: Προεπισκόπηση

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
el: Ιδιότητες

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
el: Συγγραφέας:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
el: Επαφή:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
el: Περιγραφή:

en: Tiles
el: Πιόνια

en: Background
el: Φόντο
