libkmahjongg - en to eo translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
eo: Antaŭvidi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
eo: Ecoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
eo: Aŭtoro:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
eo: Kontakto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
eo: Priskribi:

en: Tiles
eo: Ludpecoj

en: Background
eo: Fono
