libkmahjongg - en to et translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
et: Eelvaatlus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
et: Omadused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
et: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
et: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Tiles
et: Kivid

en: Background
et: Taust
