libkmahjongg - en to fi translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
fi: Esikatselu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
fi: Ominaisuudet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
fi: Tekijä:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
fi: Yhteystiedot:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
fi: Kuvaus:

en: Tiles
fi: Tiilet

en: Background
fi: Tausta
