libkmahjongg - en to gu translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
gu: ગુણધર્મો

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
gu: લેખક:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
gu: સંપર્ક:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
gu: વિગત:

en: Tiles
gu: તકતીઓ

en: Background
gu: પાશ્વભાગ
