libkmahjongg - en to it translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
it: Anteprima

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
it: Proprietà

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
it: Autore:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
it: Contatto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
it: Descrizione:

en: Tiles
it: Tessere

en: Background
it: Sfondo
