libkmahjongg - en to km translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
km: មើល​ជា​​​មុន

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
km: លក្ខណ​​សម្បត្តិ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
km: អ្នក​និពន្ធ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
km: ទំនាក់ទំនង ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
km: សេចក្ដី​​ពិពណ៌នា ៖

en: Tiles
km: ក្រឡា

en: Background
km: ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ
