libkmahjongg - en to lt translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
lt: Peržiūra

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
lt: Savybės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
lt: Autorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
lt: Kontaktas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Tiles
lt: Kaladėlės

en: Background
lt: Fonas
