libkmahjongg - en to lv translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
lv: Priekšapskate

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
lv: Īpašības

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
lv: Autors:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
lv: Kontakti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
lv: Apraksts:

en: Tiles
lv: Kauliņi

en: Background
lv: Fons
