libkmahjongg - en to nds translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
nds: Vöransicht

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
nds: Egenschappen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
nds: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
nds: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
nds: Beschrieven:

en: Tiles
nds: Steen

en: Background
nds: Achtergrund
