libkmahjongg - en to nl translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
nl: Voorbeeld

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
nl: Eigenschappen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
nl: Auteur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Tiles
nl: Stenen

en: Background
nl: Achtergrond
