libkmahjongg - en to nn translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
nn: Førehandsvising

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
nn: Eigenskapar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
nn: Forfattar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
nn: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
nn: Skildring:

en: Tiles
nn: Brikker

en: Background
nn: Bakgrunn
