libkmahjongg - en to oc translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
oc: Ulhada

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
oc: Propietats

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
oc: Autor :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
oc: Contacte :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
oc: Descripcion :

en: Tiles
oc: ድርድር

en: Background
oc: Fons
