libkmahjongg - en to pt translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
pt: Antevisão

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
pt: Propriedades

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
pt: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
pt: Contacto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
pt: Descrição:

en: Tiles
pt: Peças

en: Background
pt: Fundo
