libkmahjongg - en to ro translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
ro: Previzualizare

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
ro: Proprietăți

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
ro: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
ro: Descriere:

en: Tiles
ro: Dale

en: Background
ro: Fundal
