libkmahjongg - en to ru translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
ru: Предпросмотр

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
ru: Свойства

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
ru: Автор:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
ru: Контакт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
ru: Описание:

en: Tiles
ru: Плитки

en: Background
ru: Фон
