libkmahjongg - en to sk translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
sk: Náhľad

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
sk: Vlastnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
sk: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
sk: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
sk: Popis:

en: Tiles
sk: Dlaždice

en: Background
sk: Pozadie
