libkmahjongg - en to sr@ijekavian translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
sr@ijekavian: Преглед

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
sr@ijekavian: Својства

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
sr@ijekavian: Аутор:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
sr@ijekavian: Контакт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
sr@ijekavian: Опис:

en: Tiles
sr@ijekavian: Плочице

en: Background
sr@ijekavian: Позадина
