libkmahjongg - en to sr@latin translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
sr@latin: Pregled

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
sr@latin: Svojstva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
sr@latin: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
sr@latin: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
sr@latin: Opis:

en: Tiles
sr@latin: Pločice

en: Background
sr@latin: Pozadina
