libkmahjongg - en to sv translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
sv: Förhandsgranskning

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
sv: Egenskaper

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
sv: Upphovsman:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
sv: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
sv: Beskrivning:

en: Tiles
sv: Brickor

en: Background
sv: Bakgrund
