libkmahjongg - en to ug translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
ug: ئالدىن كۆزەت

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
ug: خاسلىق

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
ug: ئاپتور:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
ug: ئالاقەداش:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
ug: چۈشەندۈرۈش:

en: Tiles
ug: ئۇرۇقلار

en: Background
ug: تەگلىك
