libkmahjongg5 - en to uk translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
uk: Перегляд

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
uk: Властивості

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
uk: Автор:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
uk: Контакт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
uk: Опис:

en: Tiles
uk: Плитки

en: Background
uk: Тло
