libksieve - en to ca translation catalogue (515 entries)

en: Cannot use TLS since the underlying Qt library does not support it.
ca: No es pot usar TLS perquè les biblioteques Qt subjacents no l'admeten.

en: TLS encryption was requested, but your Sieve server does not advertise TLS in its capabilities.
    You can choose to try to initiate TLS negotiations nonetheless, or cancel the operation.
ca: S'ha requerit l'encriptatge TLS, però el servidor «Sieve» no ha anunciat el TLS dins les seves funcionalitats.
    Tanmateix, podeu seleccionar d'intentar iniciar les negociacions TLS, o cancel·lar l'operació.

en: Sieve Server Does Not Advertise TLS
ca: El servidor «Sieve» no ha anunciat el TLS

en: &Start TLS nonetheless
ca: &Inicia el TLS igualment

en: TLS encryption requested, but not supported by server.
ca: S'ha requerit l'encriptatge TLS, però no està admès pel servidor.

en: The server does not seem to support TLS. Disable TLS if you want to connect without encryption.
ca: El servidor sembla que no admet el TLS. Desactiveu el TLS si voleu connectar sense encriptatge.

en: Sieve Authentication Details
ca: Detalls de l'autenticació «Sieve»

en: Please enter your authentication details for your sieve account (usually the same as your email password):
ca: Si us plau, introduïu els detalls d'autenticació per al vostre compte del «Sieve» (generalment el mateix que per al correu electrònic):

en: The Sieve server on %1 has reported an error:
    %2
ca: El servidor «Sieve» de %1 ha informat d'un error:
    %2

en: Sieve Manager
ca: Gestor de «Sieve»

en: Authentication failed.
    Most likely the password is wrong.
    The server responded:
    %1
ca: Ha fallat en l'autenticació.
    Gairebé segur que la contrasenya no és correcta.
    El servidor ha contestat:
    %1

en: The script did not upload successfully.
    This is probably due to errors in the script.
    The server responded:
    %1
ca: L'script no ha pujat correctament.
    Probablement es deu a errors a l'script.
    El servidor ha respost:
    %1

en: The script did not upload successfully.
    The script may contain errors.
ca: L'script no ha pujat correctament.
    L'script podria contenir errors.

[ctx: @title:window]
en: Create Sieve Filter
ca: Creació d'un filtre de «Sieve»

en: Cannot find item "%1" in widget "%2"
ca: No s'ha pogut trobar l'element «%1» al giny «%2»

en: More information
ca: Més informació

en: Not enough arguments for SelectConvertParameterWidget. Expected 2 arguments.
ca: No hi ha prou arguments per a «SelectConvertParameterWidget». S'esperen 2 arguments.

en: Too many arguments for SelectConvertParameterWidget, "%1"
ca: Massa arguments per a «SelectConvertParameterWidget», «%1»

en: is
ca: és

en: not is
ca: no és

en: contains
ca: conté

en: not contains
ca: no conté

en: matches
ca: coincidències

en: not matches
ca: sense coincidències

en: regex
ca: exp. reg.

en: not regex
ca: sense exp. reg.

en: An unknown tag value "%1" was found during parsing action "%2".
ca: S'ha trobat un valor d'etiqueta desconegut «%1» durant l'acció d'anàlisi «%2».

en: An unknown tag "%1" was found during parsing action "%2".
ca: S'ha trobat una etiqueta desconeguda «%1» durant l'anàlisi de l'acció «%2».

en: Too many arguments found for "%1", max value is %2, number of value found %3 for %4
ca: S'han trobat massa arguments per a «%1», el valor màxim és %2, el nombre de valors trobats %3 de %4

en: A feature "%1" in condition "%2" is not supported by server
ca: Una característica «%1» en la condició «%2» no és admesa pel servidor

en: Help
ca: Ajuda

en: Add Flags
ca: Afegeix els indicadors

en: Addflag is used to add flags to a list of [IMAP] flags.  It doesn't replace any previously set flags.  This means that multiple occurrences of addflag are treated additively.
ca: «Afegeix els indicadors» s'usa per a afegir indicadors a una llista d'indicadors [IMAP]. No substitueix a cap indicador establert prèviament. Això vol dir que múltiples ocurrències d'«Afegeix els indicadors» són tractades de forma additiva.

en: Add header
ca: Afegeix una capçalera

en: header:
ca: capçalera:

en: value:
ca: valor:

en: The addheader action adds a header field to the existing message header.
ca: L'acció «Afegeix una capçalera» afegeix un camp de capçalera a la capçalera del missatge existent.

en: Break
ca: Interrompre

en: Name (optional):
ca: Nom (opcional):

en: The break command terminates the closest enclosing loop.
ca: L'ordre «interrompre» acaba el bucle circumdant més proper.

en: Convert
ca: Converteix

en: From:
ca: Des de:

en: To:
ca: A:

en: Parameters:
ca: Paràmetres:

en: The "convert" action specifies that all body parts with a media type equal to "media-type" be converted to the media type in "media-type" using conversion parameters.
ca: L'acció «converteix» especifica que totes les parts del cos amb un tipus de suport igual que «media-type» es convertiran al tipus indicat, usant els paràmetres de la conversió.

en: Delete header
ca: Suprimeix la capçalera

en: By default, the deleteheader action deletes all occurrences of the named header field.
ca: Per omissió, l'acció «suprimeix la capçalera» suprimirà totes les ocurrències del camp de capçalera identificat pel nom.

en: Discard
ca: Descarta

en: Discard is used to silently throw away the message.
ca: «Descarta» s'usa per a llançar silenciosament el missatge.

en: Enclose
ca: Adjunta

en: Subject:
ca: Assumpte:

en: headers:
ca: capçaleres:

en: Enclose action command is defined to allow an entire message to be enclosed as an attachment to a new message.
ca: L'ordre d'acció «adjunta» es defineix per a permetre que un missatge complet s'adjunti com un fitxer adjunt a un missatge nou.

en: E-Reject
ca: Rebutja-E

en:  The "ereject" action cancels the implicit keep and refuses delivery of a message.
ca:  L'acció «rebutja-E» cancel·larà mantenir implícit i refusarà el lliurament d'un missatge.

en: Extract Text
ca: Extrau el text

en: Number of characters:
ca: Nombre de caràcters:

en: Stored in variable name:
ca: Emmagatzemat sota el nom de la variable:

en: The "extracttext" action may be used within the context of a "foreverypart" loop and is used to store text into a variable
ca: L'acció «extrau el text» es pot usar en el context d'un bucle «per a cada part» i s'usa per a emmagatzemar el text dins d'una variable

en: File Into
ca: Fitxer dins

en: Action "fileinto" has "copy" argument but current server does not support it
ca: L'acció «fitxer dins» té un argument «còpia», però el servidor actual no l'admet

en: Keep a copy
ca: Mantén una còpia

en: Create folder
ca: Crea una carpeta

en: The "fileinto" action delivers the message into the specified mailbox.
ca: L'acció «fitxer dins» lliura el missatge a la bústia de correu especificada.

en: If the optional ":create" argument is specified, it instructs the Sieve interpreter to create the specified mailbox, if needed, before attempting to deliver the message into the specified mailbox.
ca: Si s'especifica l'argument opcional «:create», indicarà a l'intèrpret de «Sieve» que creï la bústia especificada, si cal, abans d'intentar lliurar el missatge a la bústia especificada.

en: If the optional ":copy" keyword is specified, the tagged command does not cancel the implicit "keep". Instead, it merely files or redirects a copy in addition to whatever else is happening to the message.
ca: Si s'especifica la paraula clau opcional «:copy», l'ordre anomenada no cancel·larà el «mantén» implícit. En el seu lloc, es limita a fitxers o redirigeix una còpia, a més de qualsevol altra cosa que succeeixi al missatge.

en: Keep
ca: Mantén

en: The "keep" action is whatever action is taken in lieu of all other actions, if no filtering happens at all; generally, this simply means to file the message into the user's main mailbox.
ca: L'acció «mantén» és qualsevol acció que es prengui en el lloc de totes les altres accions, si no succeeix el filtratge, en general, això simplement voldrà dir que el fitxer de missatge es troba a la bústia de correu principal de l'usuari.

en: Add flags:
ca: Afegeix els indicadors:

en: Notify
ca: Notifica

en: message:
ca: missatge:

en: method:
ca: mètode:

en: The "notify" action specifies that a notification should be sent to a user.
ca: L'acció «notifica» especifica que la notificació s'ha d'enviar a un usuari.

en: Redirect
ca: Redirigeix

en: Use list
ca: Usa la llista

en: The "redirect" action is used to send the message to another user at a supplied address, as a mail forwarding feature does.  The "redirect" action makes no changes to the message body or existing headers, but it may add new headers.
ca: L'acció «redirigeix» s'usa per a enviar el missatge a un altre usuari a l'adreça proporcionada, com una funció de reenviament de correu electrònic. L'acció «redirigeix» no realitza canvis en el cos del missatge o les capçaleres existents, però pot afegir capçaleres noves.

en: If the optional ":copy" keyword is specified, the tagged command does not cancel the implicit "keep". Instead, it redirects a copy in addition to whatever else is happening to the message.
ca: Si s'especifica la paraula clau opcional «:copy», l'ordre anomenada no cancel·larà el «mantén» implícit. En el seu lloc, redirigeix una còpia, a més de qualsevol altra cosa que succeeixi al missatge.

en: Reject
ca: Rebutja

en:  The "reject" action cancels the implicit keep and refuses delivery of a message.
ca:  L'acció «rebutja» cancel·larà el manteniment implícit i refusarà el lliurament d'un missatge.

en: Remove Flags
ca: Elimina els indicadors

en: Removeflag is used to remove flags from a list of [IMAP] flags. Removeflag clears flags previously set by "set"/"addflag". Calling removeflag with a flag that wasn't set before is not an error and is ignored.
ca: «Elimina els indicadors» s'usa per a eliminar els indicadors d'una llista d'indicadors [IMAP]. Eliminarà els indicadors establerts anteriorment per «estableix»/«afegeix els indicadors». Cridant elimina els indicadors amb un indicador que no estava establert abans, no és un error i s'ignorarà.

en: Replace
ca: Substitueix

en: from:
ca: des de:

en: The "replace" command is defined to allow a MIME part to be replaced with the text supplied in the command.
ca: L'ordre «substitueix» es defineix per a permetre que una part MIME sigui substituïda pel text subministrat a l'ordre.

en: Return
ca: Retorna

en: The "return" command stops processing of the immediately included script only and returns processing control to the script that includes it.
ca: L'ordre «retorna» només atura el processament de l'script immediatament inclòs i retorna el control del processament a l'script que s'inclou.

en: Set Flags
ca: Estableix els indicadors

en: Setflag is used for setting [IMAP] system flags or keywords. Setflag replaces any previously set flags.
ca: «Estableix els indicadors» s'usa per a establir els indicadors del sistema [IMAP] o les paraules clau. Substituirà qualsevol indicador establert prèviament.

en: Protect special character
ca: Protegeix el caràcter especial

en: Value:
ca: Valor:

en: In variable:
ca: A la variable:

en: Script needs regex support, but server does not have it.
ca: L'script necessita usar expressions regulars, però el servidor no les admet.

en: The "set" action stores the specified value in the variable identified by name.
ca: L'acció «estableix» emmagatzema el valor especificat a la variable identificada pel seu nom.

en: This modifier adds the necessary quoting to ensure that the expanded text will only match a literal occurrence if used as a parameter to :regex.  Every character with special meaning (. , *, ? , etc.) is prefixed with \ in the expansion
ca: Aquest modificador afegeix el citat necessari per a garantir que el text desplegat només coincidirà amb una ocurrència literal si s'usa com un paràmetre a :regex. Cada caràcter amb un significat especial (., *, ?, etc.) té el prefix \ en l'expansió

en: Stop
ca: Atura

en: The "stop" action ends all processing.  If the implicit keep has not been cancelled, then it is taken.
ca: L'acció «atura» finalitza tot el processament. Si mantenir implícit no ha estat cancel·lat, llavors es pren.

en: Vacation
ca: Vacances

en: day:
ca: dia:

en: Message subject:
ca: Assumpte del missatge:

en: Additional email:
ca: Correu electrònic addicional:

en: Vacation reason:
ca: Motiu de les vacances:

en: The "vacation" action implements a vacation autoresponder similar to the vacation command available under many versions of Unix. Its purpose is to provide correspondents with notification that the user is away for an extended period of time and that they should not expect quick responses.
ca: L'acció «vacances» implementa una resposta automàtica de vacances similar a l'ordre «vacation» disponible en moltes versions d'Unix. La seva finalitat és proporcionar corresponsals amb notificació que l'usuari està absent durant un període prolongat de temps i que no han d'esperar respostes ràpides.

en: Through the ":days" parameter, it limits the number of auto-replies to the same sender to one per [n] days, for a specified number of days. But there are cases when one needs more granularity, if one would like to generate "vacation" replies more frequently.
ca: A través del paràmetre «:days», es limita el nombre de respostes automàtiques per al mateix remitent a una per [n] dies, durant un nombre determinat de dies. Però hi ha casos en què es necessita més granularitat, si a un li agradaria generar respostes de «vacances» amb més freqüència.

en: This extension defines a ":seconds" parameter to provide more granularity for such situations.
ca: Aquesta extensió defineix un paràmetre «:seconds» per a proporcionar major granularitat per a situacions com aquesta.

en: Define Email Address...
ca: Defineix l'adreça de correu electrònic...

en: Enter message...
ca: Introdueix un missatge...

en: Insert at the beginning
ca: Insereix al començament

en: Append at the end
ca: Annexa al final

[ctx: @title:window]
en: Flags
ca: Indicadors

en: Deleted
ca: Suprimit

en: Answered
ca: Respost

en: Flagged
ca: Marcat

en: Seen
ca: Vist

en: Draft
ca: Esborrany

en: Click on button for selecting flags...
ca: Feu clic al botó per a seleccionar els indicadors...

en: Select Flags
ca: Selecciona els indicadors

en: high importance
ca: importància alta

en: normal importance
ca: importància normal

en: low importance
ca: importància baixa

en: days
ca: dies

en: seconds
ca: segons

en: None
ca: Cap

en: Lower
ca: Minúscules

en: Upper
ca: Majúscules

en: Lower first letter
ca: Primera lletra minúscula

en: Upper first letter
ca: Primera lletra majúscula

en: Quote wildcard
ca: Comodí de cita

en: Length
ca: Longitud

en: Please select an action.
ca: Seleccioneu una acció.

en: Add comment
ca: Afegeix un comentari

en: Script contains unsupported feature "%1"
ca: L'script conté una característica no implementada «%1»

en: We detected a loop if in a loop if. It's not supported
ca: S'ha detectat un bucle «if» en un bucle. Això no està admès

en: Unknown tag "%1" during parsing condition "%2"
ca: Etiqueta desconeguda «%1» durant l'anàlisi de la condició «%2»

en: Too many argument found for "%1", max value is %2, number of value found %3 for %4
ca: S'han trobat massa arguments per a «%1», el valor màxim és %2, el nombre de valors trobats %3 de %4

en: An unknown tag value "%1" was found during parsing condition "%2".
ca: S'ha trobat un valor d'etiqueta desconegut «%1» durant l'anàlisi de la condició «%2».

en: Address
ca: Adreça

en: address:
ca: adreça:

en: Use ; to separate emails
ca: Usa «:» per a separar els correus

en: The "address" test matches Internet addresses in structured headers that contain addresses.  It returns true if any header contains any key in the specified part of the address, as modified by the comparator and the match keyword.
ca: La prova «adreça» coincideix amb les adreces d'Internet en les capçaleres estructurades que contenen les adreces. Retorna cert si qualsevol capçalera conté una clau a la part especificada de l'adreça, modificada pel comparador i la paraula clau coincident.

en: Body
ca: Cos

en: The body test matches content in the body of an email message, that is, anything following the first empty line after the header.  (The empty line itself, if present, is not considered to be part of the body.)
ca: La prova «cos» coincideix amb el contingut en el cos d'un missatge de correu electrònic, és a dir, qualsevol cosa després de la primera línia en blanc després de la capçalera. (La mateixa línia en blanc, si està present, no serà considerada com a part del cos).

en: Currentdate
ca: Data actual

en: The currentdate test is similar to the date test, except that it operates on the current date/time rather than a value extracted from the message header.
ca: La prova «data actual» és similar a la prova «data», excepte en què opera sobre la data/hora actual en lloc d'un valor extret de la capçalera del missatge.

en: Date
ca: Data

en: The date test matches date/time information derived from headers containing date-time values.
ca: La prova «data» correspon la informació de data/hora derivada de les capçaleres que contenen valors de data i hora.

en: Envelope
ca: Sobre

en: The "envelope" test is true if the specified part of the [SMTP] (or equivalent) envelope matches the specified key.
ca: La prova «sobre» retornarà cert si la part especificada del sobre [SMTP] (o equivalent) coincideix amb la clau especificada.

en: Environment
ca: Entorn

en: Item:
ca: Element:

en: The environment test retrieves the item of environment information specified by the name string and matches it to the values specified in the key-list argument.
ca: La prova «entorn» recupera l'element de la informació d'entorn especificada per a la cadena de nom i la compara amb els valors especificats en l'argument de la llista de claus.

en: Exists
ca: Existeix

en: exists
ca: existeix

en: not exists
ca: no existeix

en: The "exists" test is true if the headers listed in the header-names argument exist within the message.  All of the headers must exist or the test is false.
ca: La prova «existeix» retornarà cert si les capçaleres llistades a l'argument noms de capçalera existeixen dins del missatge. Totes les capçaleres hauran d'existir o la prova retornarà fals.

en: False
ca: Fals

en: false
ca: fals

en: The "false" test always evaluates to false.
ca: La prova «fals» sempre s'avaluarà com a fals.

en: Has Flag
ca: Conté un indicador

en: Variable name
     (if empty it uses internal variable):
ca: Nom de la variable
     (si està buida, usa la variable interna):

en: The hasflag test evaluates to true if any of the variables matches any flag name.
ca: La prova conté un indicador que s'avalua a cert si alguna de les variables coincideix amb qualsevol nom d'indicador.

en: Header
ca: Capçalera

en: With value:
ca: Amb el valor:

en: The "header" test evaluates to true if the value of any of the named headers, ignoring leading and trailing whitespace, matches any key.
ca: La prova «capçalera» s'avalua com a cert si el valor de qualsevol de les capçaleres anomenades, ignorant els espais en blanc inicials i finals, coincideix amb qualsevol clau.

en: IHave
ca: Tinc

en: Use "," to separate capabilities
ca: Usa «,» per a separar les capacitats

en: The "ihave" test provides a means for Sieve scripts to test for the existence of a given extension prior to actually using it.
ca: La prova «tinc» proporciona un significat als scripts de «Sieve» per a provar l'existència d'una extensió determinada abans d'usar-la.

en: Mailbox exists
ca: La bústia de correu existeix

en: The "mailboxexists" test is true if all mailboxes listed in the "mailbox-names" argument exist in the mailstore, and each allows the user in whose context the Sieve script runs to "deliver" messages into it.
ca: La prova «bústia de correu existeix» retornarà cert si totes les bústies llistades a l'argument «noms de bústia de correu» existeixen al magatzem de correu, i cadascun permet que l'usuari en el context de l'script de «Sieve» «li lliuri» els missatges.

en: Meta Data
ca: Metadades

en: Mailbox:
ca: Bústia:

en: Annotations:
ca: Anotacions:

en: This test retrieves the value of the mailbox annotation "annotation-name" for the mailbox "mailbox". The retrieved value is compared to the "key-list". The test returns true if the annotation exists and its value matches any of the keys.
ca: Aquesta prova recupera el valor de l'anotació de la bústia «nom anotació» per a la bústia «bústia de correu». El valor obtingut es compararà amb la «llista de claus». La prova retornarà cert si l'anotació existeix i el seu valor coincideix amb qualsevol de les claus.

en: Metadata exists
ca: Existeixen metadades

en: Annotation:
ca: Anotació:

en: The "metadataexists" test is true if all of the annotations listed in the "annotation-names" argument exist for the specified mailbox.
ca: La prova «existeixen metadades» retornarà cert si totes les anotacions que figuren en l'argument «nom anotació» existeixen per a la bústia especificada.

en: Server Meta Data
ca: Servidor de metadades

en: This test retrieves the value of the server annotation "annotation-name".  The retrieved value is compared to the "key-list". The test returns true if the annotation exists and its value matches any of the keys.
ca: Aquesta prova recupera el valor de l'anotació del servidor «nom anotació». El valor obtingut es compararà amb la «llista de claus». La prova retornarà cert si l'anotació existeix i el seu valor coincideix amb qualsevol de les claus.

en: Server Meta Data Exists
ca: Existeixen metadades al servidor

en: The "servermetadataexists" test is true if all of the server annotations listed in the "annotation-names" argument exist.
ca: La prova «existeixen metadades al servidor» retornarà cert si totes les anotacions del servidor que figuren en l'argument «nom anotació» existeixen.

en: Size
ca: Mida

en: under
ca: sota

en: over
ca: sobre

en: The "size" test deals with the size of a message.  It takes either a tagged argument of ":over" or ":under", followed by a number representing the size of the message.
ca: La prova «mida» tracta la grandària d'un missatge. Pren un argument etiquetat amb «:sobre» o «:sota», seguit d'un número que representarà la mida del missatge.

en: Spam Test
ca: Prova de correu brossa

en: Percent
ca: Percentatge

en: Sieve implementations that implement the "spamtest" test use an identifier of either "spamtest" or "spamtestplus" for use with the capability mechanism.
ca: Les implementacions de «Sieve» que implementen la prova «prova de correu brossa» usen un identificador «spamtest» o «spamtestplus» per al seu ús amb el mecanisme de capacitats.

en: True
ca: Cert

en: true
ca: cert

en: The "true" test always evaluates to true.
ca: La prova «cert» sempre s'avaluarà com a cert.

en: Virus Test
ca: Prova de virus

en: Sieve implementations that implement the "virustest" test have an identifier of "virustest" for use with the capability mechanism.
ca: Les implementacions de «Sieve» que implementen la prova «prova de virus» usen un identificador «virustest» per al seu ús amb el mecanisme de capacitats.

en: all
ca: tot

en: localpart
ca: part local

en: domain
ca: domini

en: user
ca: usuari

en: detail
ca: detall

en: raw
ca: en brut

en: content
ca: contingut

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Day
ca: Dia

en: Julian
ca: Julià

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Second
ca: Segon

en: Time
ca: Temps

en: Zone
ca: Zona

en: Weekday
ca: Dia de la setmana

en: Select multiple headers...
ca: Selecciona múltiples capçaleres...

[ctx: @title:window]
en: Headers
ca: Capçaleres

en: Add new header:
ca: Afegeix una capçalera nova:

en: From
ca: Des de

en: To
ca: A

en: Reply To
ca: Respon a

en: Resent From
ca: Reenviat des de

en: Resent To
ca: Reenviat a

en: Sender
ca: Remitent

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message Id
ca: ID del missatge

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Subtype
ca: Subtipus

en: Anychild
ca: Qualsevol fill

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Value
ca: Valor

en: Count
ca: Comptador

en: Greater than
ca: Més gran que

en: Greater than or equal
ca: Més gran o igual que

en: Less than
ca: Més petit que

en: Less than or equal
ca: Més petit o igual que

en: Equal to
ca: Igual que

en: Not equal to
ca: No és igual que

en: Please select an condition.
ca: Seleccioneu una condició.

en: Sieve Script
ca: Script de «Sieve»

en: Error during importing script. Do you want to switch to text mode?
ca: Error durant la importació de l'script. Voleu canviar a mode text?

[ctx: @action:button]
en: Switch to Text Mode
ca: Canvia al mode text

[ctx: @action:button]
en: Do Not Switch
ca: No el canviïs

en: Add ForEveryPart loop
ca: Afegeix un bucle «per a cada part»

en: "foreverypart", which is an iterator that walks though every MIME part of a message, including nested parts, depth first, and applies the commands in the specified block to each of them.
ca: «per a cada part», el qual és un iterador que camina per cada part MIME d'un missatge, incloent-hi parts imbricades, profunditat primer, i aplicarà les ordres en el bloc especificat per a cadascun.

en: Unknown tagValue "%1" during loading loop "for"
ca: Valor d'etiqueta desconegut «%1» durant la càrrega del bucle «for»

en: Unknown tag "%1" during loading loop "for"
ca: Etiqueta desconeguda «%1» durant la càrrega del bucle «for»

en: Variable name:
ca: Nom de la variable:

en: Set value to:
ca: Estableix el valor a:

en: Unknown tag "%1" during loading of variables.
ca: Etiqueta desconeguda «%1» durant la càrrega de les variables.

en: A variable has global scope in all scripts that have declared it with the "global" command.  If a script uses that variable name without declaring it global, the name specifies a separate, non-global variable within that script.
ca: Una variable té un àmbit global en tots els scripts declarats amb l'ordre «global». Si un script usa aquest nom de variable sense declarar-la com a global, el nom especificarà una variable independent, no global dins d'aquest script.

en: Unknown location type "%1" during parsing includes
ca: Tipus d'ubicació desconegut «%1» durant l'anàlisi de les inclusions

en: Include:
ca: Inclusió:

en: Name:
ca: Nom:

en: Optional
ca: Opcional

en: Once
ca: Un cop

en: The "include" command takes an optional "location" parameter, an optional ":once" parameter, an optional ":optional" parameter, and a single string argument representing the name of the script to include for processing at that point.
ca: L'ordre «inclusió» pren un paràmetre opcional «ubicació», un paràmetre opcional «:un-cop», un paràmetre opcional «:opcional», i un únic argument de cadena que representarà el nom de l'script per a incloure en el processament en aquest punt.

en: We can not add more includes elements.
ca: No s'han pogut afegir més elements d'inclusions.

en: Conditions
ca: Condicions

en: Match all messages
ca: Coincideix amb tots els missatges

en: Match a&ll of the following
ca: Coincideix amb t&ots els següents

en: Match an&y of the following
ca: Coincideix amb q&ualsevol dels següents

en: Actions
ca: Accions

en: Add new block:
ca: Afegeix un nou bloc:

en: "elsif" block
ca: Bloc «elsif»

en: "else" block
ca: Bloc «else»

[ctx: @title:window]
en: Description
ca: Descripció

[ctx: Move selected filter up.]
en: Up
ca: Amunt

[ctx: Move selected filter down.]
en: Down
ca: Avall

[ctx: Move selected filter to the top.]
en: Top
ca: Superior

[ctx: Move selected filter to the bottom.]
en: Bottom
ca: Inferior

en: New Script
ca: Script nou

en: Delete Script
ca: Suprimeix l'script

en: Rename Script
ca: Reanomena l'script

en: Edit Script Description
ca: Edita la descripció de l'script

[ctx: @action:inmenu]
en: New Script
ca: Script nou

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename Script
ca: Reanomena l'script

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete Script
ca: Suprimeix l'script

[ctx: @title:window]
en: New Script
ca: Script nou

en: New script name:
ca: Nom de l'script nou:

en: Do you want to delete "%1" script?
ca: Realment voleu suprimir l'script «%1»?

[ctx: @title:window]
en: Delete Script
ca: Supressió de l'script

[ctx: @title:window]
en: Rename Script
ca: Canvi de nom de l'script

en: New name for the script:
ca: Nom nou per a l'script de «Sieve»:

en: forEveryPart is not supported by your server
ca: «forEveryPart» no està admès pel servidor

en: Script part %1
ca: Part de l'script %1

en: Includes
ca: Inclusions

en: Global Variable
ca: Variable global

en: ForEveryPart
ca: Per a cada part

en: Script should always have just one "Else" block. We cannot add another one.
ca: L'script sempre haurà de tenir un sol bloc «else». No en podem afegir un altre.

en: Main block
ca: Bloc principal

en: Block "Elsif"
ca: Bloc «elsif»

en: Block "Else"
ca: Bloc «else»

[ctx: @title:window]
en: Sieve Parsing Error
ca: Error en l'anàlisi de «Sieve»

en: Save As...
ca: Desa com a...

en: Sieve script:
ca: Script de «Sieve»:

en: Errors reported:
ca: Errors informats:

en: All Files (*)
ca: Tots els fitxers (*)

[ctx: @title:window]
en: Save Log To File
ca: Desa el registre a un fitxer

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
ca: Tanca la pestanya

[ctx: @title:window]
en: Sieve Diagnostics
ca: Diagnòstics del «Sieve»

en: Collecting diagnostic information about Sieve support...
ca: S'està recollint informació de diagnòstic quant al funcionament del «Sieve»...

en: No IMAP resource found.
ca: No s'ha trobat cap recurs IMAP.

en: Unable to get the info
ca: No s'ha pogut obtenir la informació

en: Collecting data for account '%1'...
ca: S'estan recollint dades per al compte «%1»....

en: (Account does not support Sieve)
ca: (El compte no admet «Sieve»)

en: Contents of script '%1':
ca: Contingut de l'script «%1»:

en: Retrieving the script failed.
    The server responded:
    %1
ca: Ha fallat la recepció de l'script.
    El servidor ha contestat:
    %1

en: (This script is empty)
ca: (Aquest script està buit)

en: Sieve capabilities:
ca: Capacitats del «Sieve»:

en: (No special capabilities available)
ca: (No hi ha disponibles capacitats especials)

en: Available Sieve scripts:
ca: Scripts disponibles de «Sieve»:

en: (No Sieve scripts available on this server)
ca: (No hi ha disponibles scripts de «Sieve» en aquest servidor)

en: Active script: '%1'
ca: Script actiu: «%1»

[ctx: @title:window]
en: Edit Sieve Script
ca: Edició de l'script de «Sieve»

en: Script is modified. Do you want to close editor?
ca: S'ha modificat l'script. Voleu tancar l'editor?

[ctx: @action:button]
en: Close Editor
ca: Tanca l'editor

[ctx: @action:button]
en: Do Not Close
ca: No el tanquis

en: Sieve Files (*.siv);;All Files (*)
ca: Fitxers de «Sieve» (*.siv);;Tots els fitxers (*)

[ctx: @title:window]
en: Save Script
ca: Desa l'script

en: You will overwrite script. Do you want to continue?
ca: Sobreescriureu l'script. Voleu continuar?

en: Import Script
ca: Importa script

en: *.siv;;sieve files (*.siv);;all files (*)
ca: *.siv;;Fitxers de «Sieve» (*.siv);;Tots els fitxers (*)

[ctx: @title:window]
en: Import Script Sieve
ca: Importació d'un script de «Sieve»

en: Could not load the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer %1:
    «%2» és la descripció detallada de l'error.

en: Sieve Editor Error
ca: Error de l'editor de «Sieve»

en: Go to Line
ca: Ves a la línia

en: Comment
ca: Comenta

en: Uncomment
ca: Descomenta

en: Debug Sieve Script...
ca: Depura l'script de «Sieve»...

en: Wordwrap
ca: Talla les paraules

[ctx: @title:menu]
en: File
ca: Fitxer

[ctx: @title:menu]
en: Edit
ca: Edita

[ctx: @title:menu]
en: View
ca: Visualitza

[ctx: @title:menu]
en: Tools
ca: Eines

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
ca: Tanca totes les altres pestanyes

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Tabs
ca: Tanca totes les pestanyes

en: Error during load page about %1
ca: Error en carregar la pàgina sobre %1

en: Help about: %1
ca: Ajuda quant a: %1

en: Sieve Template:
ca: Plantilla de «Sieve»:

en: Show result from "check syntax"
ca: Mostra el resultat des de «Comprova la sintaxi»

en: Error during parsing
ca: Error durant l'anàlisi

en: Selected text is not a full sieve script
ca: El text seleccionat no és cap script «sieve» complet

en: Parsing error
ca: Error d'anàlisi

en: Check Syntax
ca: Comprova la sintaxi

en: Import...
ca: Importa...

en: Create Rules Graphically...
ca: Crea regles gràficament...

en: Share...
ca: Comparteix...

en: Server Info
ca: Informació del servidor

en: Script name:
ca: Nom de l'script:

en: Simple Mode
ca: Mode senzill

en: Advanced Mode
ca: Mode avançat

[ctx: @title:window]
en: Sieve Server Support
ca: Suport del servidor de «Sieve»

en: Sieve server supports:
ca: El servidor de «Sieve» permet:

en: Insert Rule
ca: Insereix una regla

en: Help about: '%1'
ca: Ajuda quant a: «%1»

en: Edit Rule
ca: Edita una regla

en: Some errors were found during parsing. <a href="sieveerrordetails">(Details...)</a>
ca: S'han trobat alguns errors durant l'anàlisi. <a href="sieveerrordetails">(Detalls...)</a>

en: Switch to Graphical Mode
ca: Canvia al mode gràfic

en: Stay in Text Mode
ca: Mantén en el mode text

en: Switch to Text Mode
ca: Canvia al mode text

en: Stay in Graphical Mode
ca: Mantén en el mode gràfic

en: We cannot parse script. We cannot switch to graphical mode
ca: No s'ha pogut analitzar l'script. No s'ha pogut canviar al mode gràfic

en: Close
ca: Tanca

[ctx: Find text]
en: F&ind:
ca: C&erca:

en: Text to search for
ca: Text a cercar

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
ca: Següent

en: Jump to next match
ca: Salta a la coincidència següent

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
ca: Anterior

en: Jump to previous match
ca: Salta a la coincidència anterior

en: Options
ca: Opcions

en: Modify search behavior
ca: Modifica el comportament de la cerca

en: Case sensitive
ca: Distingeix majúscules i minúscules

en: Phrase not found
ca: No s'ha trobat la frase

en: Save Web Page
ca: Desa la pàgina web

en: No errors found.
ca: No s'ha trobat cap error.

en: An unknown error was encountered.
ca: S'ha trobat un error desconegut.

en: Path is not specified.
ca: No s'ha especificat el camí.

en: Error writing "MASTER" script on server.
    The server responded:
    %1
ca: Error en escriure l'script «MASTER» al servidor.
    El servidor ha respost:
    %1

en: Error writing "User" script on server.
    The server responded:
    %1
ca: Error en escriure l'script «User» al servidor.
    El servidor ha respost:
    %1

en: Script is empty. (%1)
ca: L'script està buit. (%1)

en: Script parsing error.
ca: Error d'anàlisi de l'script.

en: Impossible to start job
ca: Impossible iniciar la tasca

en: An error occurred during loading the sieve script.
ca: Hi ha hagut un error en carregar l'script de «sieve».

en: An error occurred during saving the sieve script.
ca: Hi ha hagut un error en desar l'script de «sieve».

en: An error occurred during deleting the sieve script.
ca: Hi ha hagut un error en eliminar l'script de «sieve».

[ctx: @title:window]
en: Manage Sieve Scripts
ca: Gestió dels scripts de «Sieve»

[ctx: create a new sieve script]
en: New...
ca: Nou...

en: Edit...
ca: Edita...

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Deactivate
ca: Desactiva

en: Sieve Error
ca: Error del «Sieve»

en: Uploading script to server for checking it, please wait...
ca: S'està pujant l'script al servidor per a comprovar-lo, espereu un moment...

en: The Sieve script was successfully uploaded.
ca: L'script de «Sieve» ha pujat correctament.

en: Sieve Script Upload
ca: Actualització de l'script de «Sieve»

en: Uploading the Sieve script failed.
    The server responded:
    %1
ca: Ha fallat la pujada de l'script de «Sieve».
    El servidor ha contestat:
    %1

[ctx: @title:window]
en: Sieve Parsing
ca: Anàlisi de «Sieve»

en: XML Files (*.xml);;All Files (*)
ca: Fitxers XML (*.xml);;Tots els fitxers (*)

note: i18n: ectx: label, entry (AllowOutOfOfficeSettings), group (OutOfOffice)
en: Allow out-of-office settings to be changeable by the user.
ca: Permet que l'usuari modifiqui els paràmetres de «fora de l'oficina».

note: i18n: ectx: label, entry (AllowOutOfOfficeUploadButNoSettings), group (OutOfOffice)
en: Allow users to upload out-of-office sieve scripts, but prevent them from changing any settings, such as the domain to react to or the spam reaction switch.
ca: Permet que els usuaris pugin scripts de «Sieve» de «fora de l'oficina», però impedeix que canviïn qualsevol opció de configuració, com el domini a respondre o el commutador de resposta al correu brossa.

note: i18n: ectx: label, entry (OutOfOfficeDomain), group (OutOfOffice)
en: Send out-of-office replies to mails coming from this domain only.
ca: Envia les respostes «fora de l'oficina» només al correu entrant des d'aquest domini.

note: i18n: ectx: label, entry (OutOfOfficeReactToSpam), group (OutOfOffice)
en: Allow out-of-office replies to be sent to messages marked as SPAM.
ca: Permet que s'enviïn les respostes «fora de l'oficina» als missatges marcats com a correu brossa.

note: i18n: ectx: label, entry (CheckOutOfOfficeOnStartup), group (OutOfOffice)
en: Check if there is still an active out-of-office reply configured on startup.
ca: En iniciar, comprova si encara hi ha configurada una resposta «fora de l'oficina» activa.

[ctx: @title:window]
en: Debug Sieve Script
ca: Depuració de l'script de «Sieve»

en: Apply Changes
ca: Aplica els canvis

en: Debug
ca: Depuració

en: Email path:
ca: Camí de correu electrònic:

en: Extension:
ca: Extensió:

en: Activate extension with "+<name of extension>", deactivate it with "-<name of extension>"
ca: Activeu l'extensió amb «+<nom de l'extensió>», desactiveu-la amb «-<nom de l'extensió>»

en: Display check script result...
ca: Mostra el resultat de la verificació de l'script...

en: Script text is empty.
ca: El text de l'script està buit.

en: Email file must be installed locally.
ca: El fitxer de correu cal que s'instal·li en local.

en: Failed to open temporary file.
ca: Ha fallat en obrir el fitxer temporal.

en: Script still contains debug method. Remove it please.
ca: L'script encara conté el mètode de depuració. Si us plau, elimineu-lo.

en: Clear
ca: Neteja

en: Text Files (*.txt);;All Files (*)
ca: Fitxers de text (*.txt);;Tots els fitxers (*)

en: Add debug here
ca: Afegeix la depuració aquí

en: "sieve-test" was not found on system. Please install it. (See in Dovecot package)
ca: No s'ha trobat el «sieve-test» en el sistema. Si us plau, instal·leu-lo. (Mireu al paquet «Dovecot»)

en: Filter on Mailing List-ID
ca: Filtra per l'ID de la &Llista de correu

en: Filter on Subject
ca: Filtra per l'Assumpte

en: Filter on Spamassassin
ca: Filtra pel SpamAssassin

en: Flag messages
ca: Marca els missatges

en: Forward Message
ca: Missatge reenviat

en: Forward Message and add copy
ca: Reenvia el missatge i afegeix una còpia

en: Destroy mail posted by...
ca: Destrueix el correu enviat per...

en: Vacations
ca: Vacances

[ctx: @title:window]
en: Default template
ca: Plantilla predeterminada

[ctx: @title:window]
en: Template
ca: Plantilla

en: You can drag and drop element on editor to import template
ca: Podeu arrossegar i deixar anar elements sobre l'editor per a importar una plantilla

[ctx: @title:window]
en: Configure "Out of Office" Replies
ca: Configuració de les respostes «fora de l'oficina»

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
ca: Realment voleu cancel·lar?

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
ca: Confirmació

[ctx: @action:button]
en: Cancel Editing
ca: Cancel·la l'edició

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
ca: No la cancel·lis

en: KMail's Out of Office Reply functionality relies on server-side filtering. You have not yet configured an IMAP server for this. You can do this on the "Filtering" tab of the IMAP account configuration.
ca: La funcionalitat de resposta «fora de l'oficina» del KMail es basa en el filtratge de la banda del servidor. Encara no heu configurat un servidor IMAP per a això. Podeu fer-ho a la pestanya «Filtratge» de la configuració per al compte IMAP.

en: ParseUserScriptJob failed: %1
ca: Ha fallat «ParseUserScriptJob»: %1

en: Failed to get the list of Sieve scripts.
    The server responded:
    %1
ca: Ha fallat en obtenir la llista de scripts de «Sieve».
    El servidor ha contestat:
    %1

en: Sieve script installed successfully on the server '%1'.
    Out of Office reply is now active.
ca: L'script de «Sieve» s'ha instal·lat correctament en el servidor «%1».
    La resposta «fora de l'oficina» ara està activa.

en: Sieve script installed successfully on the server '%1'.
    Out of Office reply has been deactivated.
ca: L'script de «Sieve» s'ha instal·lat correctament en el servidor «%1».
    La resposta «fora de l'oficina» s'ha desactivat.

en: Impossible to install script on server '%1'
ca: Impossible instal·lar script en el servidor «%1»

en: Configure vacation notifications to be sent:
ca: Configura les notificacions d'absències a enviar:

en: &Activate vacation notifications
ca: &Activa les notificacions d'absències

en: &Subject of the vacation mail:
ca: A&ssumpte del correu de vacances:

en: Start date:
ca: Data d'inici:

en: End date:
ca: Data final:

en:  day |  days
ca[0]:  dia
ca[1]:  dies

en: &Resend notification only after:
ca: Només to&rna a enviar la notificació després de:

en: &Send responses for these addresses:
ca: Envia les re&spostes per a aquestes adreces:

en: &Action for incoming mails:
ca: &Acció per als correus entrants:

en: Do not send vacation replies to spam messages
ca: No enviïs les respostes d'absències als missatges brossa

en: Only react to mail coming from domain
ca: Respon només al correu entrant des del domini

en: There is still an active out-of-office reply configured.
    Do you want to edit it?
ca: Encara hi ha configurada una resposta «fora de l'oficina» activa.
    Voleu editar-la?

en: Out-of-office reply still active
ca: Resposta «fora de l'oficina» encara activa

en: Edit
ca: Edita

en: Ignore
ca: Ignora

en: Your server did not list "vacation" in its list of supported Sieve extensions;without it, KMail cannot install out-of-office replies for you.Please contact your system administrator.
ca: El servidor no té «vacation» a la seva llista d'extensions admeses pel «Sieve». Sense ell, el KMail no pot instal·lar les vostres respostes «fora de l'oficina». Contacteu amb l'administrador del sistema.

en: Out of office till %1
ca: Fora de l'oficina fins %1

en: Redirect to
ca: Redirigeix a

en: Copy to
ca: Copia a

en: I am out of office till %1.
    
    In urgent cases, please contact Mrs. "vacation replacement"
    
    email: "email address of vacation replacement"
    phone: +49 711 1111 11
    fax.:  +49 711 1111 12
    
    Yours sincerely,
    -- "enter your name and email address here"
ca: Estaré fora de l'oficina fins al %1.
    
    En cas d'urgència, si us plau, contacteu amb «substitut per absències»
    
    Correu electrònic: «adreça de correu del substitut per absències»
    Telèfon: +34 911 111 111
    Fax:  +34 911 111 112
    
    Cordialment,
    -- «introduïu aquí el vostre nom i adreça de correu»

en: Someone (probably you) changed the vacation script on the server. KMail is no longer able to determine the parameters for the autoreplies. Default values will be used.
ca: Algú (probablement vós) ha canviat l'script d'absències en el servidor. El KMail ja no podrà determinar els paràmetres per a les respostes automàtiques. S'usaran els valors per defecte.

en: No Sieve URL configured
ca: No s'ha configurat un URL del «Sieve»

en: No IMAP server configured...
ca: No s'ha configurat cap servidor IMAP...

en: Available Scripts
ca: Scripts disponibles

en: Network down.
ca: La xarxa està inactiva.

en: Edit Script...
ca: Edita un script...

en: Rename Script...
ca: Reanomena l'script...

en: Deactivate Script
ca: Desactiva un script

en: New Script...
ca: Script nou...

en: New Sieve Script
ca: Script de «Sieve» nou

en: Please enter a name for the new Sieve script:
ca: Introduïu un nom per al nou script de «Sieve»:

en: unnamed
ca: sense nom

en: Empty name is not a valid name
ca: Deixar-ho buit no és un nom vàlid

en: You cannot use protected name.
ca: No podeu usar un nom protegit.

en: Script name already used "%1".
ca: El nom de l'script «%1» ja està en ús.

en: Script Name:
ca: Nom de l'script:

en: Really delete script "%1" from the server?
ca: De debò elimino l'script «%1» del servidor?

en: Delete Sieve Script Confirmation
ca: Confirmació de la supressió de l'script de «Sieve»

en: Deleting the script failed.
    The server responded:
    %1
ca: Ha fallat en suprimir de l'script.
    El servidor ha contestat:
    %1

en: Failed to fetch the list of scripts
ca: Ha fallat en recuperar la llista de scripts

en: Define Folder
ca: Defineix la carpeta

en: Parse error: Carriage Return (CR) without Line Feed (LF)
ca: Error analitzant: Retorn de carro (CR) sense salt de línia (LF)

en: Parse error: Unquoted Slash ('/') without Asterisk ('*'). Broken Comment?
ca: Error analitzant: Barra ('/') sense asterisc ('*'). Comentari trencat?

en: Parse error: Illegal Character
ca: Error analitzant: Caràcter il·legal

en: Parse error: Unexpected Character, probably a missing space?
ca: Error analitzant: Caràcter inesperat, probablement falta un espai?

en: Parse error: Tag Name has leading Digits
ca: Error analitzant: El nom de l'etiqueta comença per un dígit

en: Parse error: Only whitespace and #comments may follow "text:" on the same line
ca: Error analitzant: A continuació de «text:» i a la mateixa línia, tan sols poden aparèixer espais en blanc i #comentaris

en: Parse error: Number out of Range (must be smaller than %1)
ca: Error analitzant: número fora d'abast (hauria de ser més petit que %1)

en: Parse error: Invalid UTF-8 sequence
ca: Error analitzant: seqüència UTF-8 no vàlida

en: Parse error: Premature end of Multiline String (did you forget the '.'?)
ca: Error analitzant: Fi prematur d'una cadena de múltiples línies (us heu oblidat del «.»?)

en: Parse error: Premature end of Quoted String (missing closing '"')
ca: Error analitzant: Fi prematur d'una cadena citada (falta la «"» de tancament)

en: Parse error: Premature end of String List (missing closing ']')
ca: Error analitzant: Fi prematur d'una llista de cadenes (falta el «]» de tancament)

en: Parse error: Premature end of Test List (missing closing ')')
ca: Error analitzant: Fi prematur d'una llista de tests (falta el «)» de tancament)

en: Parse error: Premature end of Block (missing closing '}')
ca: Error analitzant: Fi prematur d'un bloc (falta el «}» de tancament)

en: Parse error: Missing Whitespace
ca: Error analitzant: Falta un espai

en: Parse error: Missing ';' or Block
ca: Error analitzant: Falta un «;» o un bloc

en: Parse error: Expected ';' or '{', got something else
ca: Error analitzant: S'esperava un «;» o un «{», s'ha trobat una altra cosa

en: Parse error: Expected Command, got something else
ca: Error analitzant: S'esperava una ordre, s'ha trobat una altra cosa

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in String List
ca: Error analitzant: Comes al final, al principi o duplicades a la llista de cadenes

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in Test List
ca: Error analitzant: Comes al final, al principi o duplicades a la llista de tests

en: Parse error: Missing ',' between Strings in String List
ca: Error analitzant: Falta una «,» entre cadenes a la llista de cadenes

en: Parse error: Missing ',' between Tests in Test List
ca: Error analitzant: Falta una «,» entre tests a la llista de tests

en: Parse error: Only Strings allowed in String Lists
ca: Error analitzant: Tan sols es permeten cadenes a les llistes de cadenes

en: Parse error: Only Tests allowed in Test Lists
ca: Error analitzant: Tan sols es permeten tests a les llistes de tests

en: "require" must be first command
ca: «require» hauria de ser la primera ordre

en: "require" missing for command "%1"
ca: No es troba «require» per a l'ordre «%1»

en: "require" missing for test "%1"
ca: No es troba «require» per a la prova «%1»

en: "require" missing for comparator "%1"
ca: No es troba «require» per al comparador «%1»

en: Command "%1" not supported
ca: L'ordre «%1» no està permesa

en: Test "%1" not supported
ca: El test «%1» no està permès

en: Comparator "%1" not supported
ca: El comparador «%1» no està permès

en: Site Policy Limit Violation: Test nesting too deep (max. %1)
ca: Violació del límit estipulat del lloc: Necessita testar a massa nivell de profunditat (màx. %1)

en: Site Policy Limit Violation: Block nesting too deep (max. %1)
ca: Violació del límit estipulat del lloc: Necessita blocar a massa nivell de profunditat (màx. %1)

en: Invalid Argument "%1" to "%2"
ca: Argument «%1» no vàlid per a «%2»

en: Conflicting Arguments: "%1" and "%2"
ca: Arguments en conflicte: «%1» i «%2»

en: Argument "%1" Repeated
ca: Argument «%1» repetit

en: Command "%1" violates command ordering constraints
ca: L'ordre «%1» viola les restriccions d'ordenació d'ordres

en: Incompatible Actions "%1" and "%2" requested
ca: Requerides les accions incompatibles «%1» i «%2»

en: Mail Loop detected
ca: S'ha detectat un bucle de correu

en: Site Policy Limit Violation: Too many Actions requested (max. %1)
ca: Violació del límit estipulat del lloc: massa accions requerides (màx. %1)

en: Unknown error
ca: Error desconegut
