libksieve - en to cs translation catalogue (358 entries)

en: Cannot use TLS since the underlying Qt library does not support it.
cs: Nelze použít TLS, jelikož knihovna Qt jej nepodporuje.

en: TLS encryption was requested, but your Sieve server does not advertise TLS in its capabilities.
    You can choose to try to initiate TLS negotiations nonetheless, or cancel the operation.
cs: Bylo vyžádáno šifrování TLS, ale váš Sieve server toto neoznamuje ve svých možnostech.
    Můžete si i přesto zvolit spustit TLS, nebo zrušit operaci.

en: Sieve Server Does Not Advertise TLS
cs: Server Sieve neoznamuje TLS

en: &Start TLS nonetheless
cs: Pře&sto spustit TLS

en: TLS encryption requested, but not supported by server.
cs: Vyžádáno TLS šifrování, ale toto není podporováno serverem.

en: The server does not seem to support TLS. Disable TLS if you want to connect without encryption.
cs: Server nepodporuje TLS. Přejete-li si se připojit bez šifrování, tak vypněte TLS.

en: Sieve Authentication Details
cs: Ověřovací podrobnosti Sieve

en: Please enter your authentication details for your sieve account (usually the same as your email password):
cs: Zadejte prosím podrobnosti pro ověření u vašeho účtu sieve (obvykle stejné jako vaše e-mailové heslo):

en: The Sieve server on %1 has reported an error:
    %2
cs: Server Sieve na %1 nahlásil chybu:
    %2

en: Sieve Manager
cs: Správce Sieve

en: Authentication failed.
    Most likely the password is wrong.
    The server responded:
    %1
cs: Ověření selhalo.
    S největší pravděpodobností je špatné heslo.
    Server odpověděl:
    %1

en: The script did not upload successfully.
    This is probably due to errors in the script.
    The server responded:
    %1
cs: Skriptu se nepodařilo úspěšně odeslat.
    Je to pravděpodobně následkem chyb ve skriptu.
    Server odpověděl:
    %1

en: The script did not upload successfully.
    The script may contain errors.
cs: Skriptu se nepodařilo úspěšně odeslat.
    Je to možné, že skript je chybný.

[ctx: @title:window]
en: Create Sieve Filter
cs: Vytvořit filtr Sieve

en: More information
cs: Více informací

en: is
cs: je

en: contains
cs: obsahuje

en: not contains
cs: neobsahuje

en: matches
cs: shody

en: regex
cs: RegVýr

en: Help
cs: Nápověda

en: Add Flags
cs: Přidat příznaky

en: Add header
cs: Přidat hlavičku

en: header:
cs: hlavička:

en: value:
cs: hodnota:

en: Break
cs: Přerušit

en: Name (optional):
cs: Jméno (volitelné):

en: Convert
cs: Převést

en: From:
cs: Od:

en: To:
cs: Komu:

en: Parameters:
cs: Parametry:

en: Delete header
cs: Smazat hlavičku

en: Discard
cs: Zahodit

en: Subject:
cs: Předmět:

en: headers:
cs: hlavičky:

en: Extract Text
cs: Extrahovat Text

en: Number of characters:
cs: Počet znaků:

en: File Into
cs: Informace o souboru

en: Keep a copy
cs: Ponechat kopii

en: Create folder
cs: Vytvořit složku

en: Keep
cs: Ponechat

en: Add flags:
cs: Přidat příznaky:

en: Notify
cs: Upozornit

en: message:
cs: zpráva:

en: method:
cs: metoda:

en: Redirect
cs: Přesměrovat

en: Use list
cs: Použít seznam

en: Reject
cs: Odmítnout

en: Remove Flags
cs: Odstranit příznaky

en: Replace
cs: Nahradit

en: from:
cs: od:

en: Return
cs: Enter

en: Set Flags
cs: Nastavit příznaky

en: Variable
cs: Proměnná

en: Value:
cs: Hodnota:

en: In variable:
cs: V proměnné:

en: Stop
cs: Zastavit

en: Vacation
cs: Dovolená

en: day:
cs: den:

en: Message subject:
cs: Předmět zprávy:

en: Vacation reason:
cs: Důvod dovolené:

en: Define Email Address...
cs: Zadejte e-mailovou adresu...

en: Enter message...
cs: Zadejte zprávu...

en: Insert at the beginning
cs: Vložit na začátku

en: Append at the end
cs: Připojit na konec

[ctx: @title:window]
en: Flags
cs: Příznaky

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Answered
cs: Zodpovězeno

en: Flagged
cs: Přidán příznak

en: Draft
cs: Koncept

en: Select Flags
cs: Vyberte příznaky

en: high importance
cs: vysoká důležitost

en: normal importance
cs: normální důležitost

en: low importance
cs: nízká důležitost

en: days
cs: dny

en: seconds
cs: sekund

en: None
cs: Žádný

en: Lower
cs: Dát do pozadí

en: Upper
cs: Velká

en: Length
cs: Délka

en: Please select an action.
cs: Prosím, vyberte činnost.

en: Add comment
cs: Přidat komentář

en: Script contains unsupported feature "%1"
cs: Skrypt obsahuje nepodporovanou vlastnost "%1".

en: Address
cs: Adresa

en: address:
cs: Adresa:

en: Body
cs: Tělo

en: Date
cs: Datum

en: Envelope
cs: Obálka

en: Environment
cs: Prostředí

en: Item:
cs: Položka:

en: Exists
cs: Existuje

en: exists
cs: existuje

en: not exists
cs: neexistuje

en: False
cs: Nepravda

en: false
cs: nepravda

en: Has Flag
cs: Má příznak

en: Header
cs: Záhlaví

en: With value:
cs: S hodnotou:

en: Mailbox exists
cs: Schránka existuje

en: Meta Data
cs: Metadata

en: Mailbox:
cs: Poštovní schránka:

en: Annotations:
cs: Poznámky:

en: Metadata exists
cs: Metadata existují

en: Annotation:
cs: Poznámka:

en: Size
cs: Velikost

en: under
cs: pod

en: over
cs: přes

en: Percent
cs: Procent

en: True
cs: Pravda

en: true
cs: pravda

en: all
cs: vše

en: domain
cs: doména

en: user
cs: uživatel

en: detail
cs: podrobnosti

en: raw
cs: surový

en: content
cs: obsah

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Day
cs: Den

en: Julian
cs: Juliánský

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Second
cs: Sekunda

en: Time
cs: Čas

en: Zone
cs: Pásmo

en: Weekday
cs: Den týdne

[ctx: @title:window]
en: Headers
cs: Hlavičky

en: Add new header:
cs: Přidat novou hlavičku

en: From
cs: Od

en: To
cs: Komu

en: Reply To
cs: Odpovědět komu

en: Cc
cs: Kopie

en: Bcc
cs: Skrytá kopie

en: Resent From
cs: Přeposláno od

en: Resent To
cs: Přeposlat komu

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Subject
cs: Předmět

en: Message Id
cs: ID zprávy

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Type
cs: Typ

en: Subtype
cs: Podtyp

en: Parameters
cs: Parametry

en: Value
cs: Hodnota

en: Count
cs: Počet

en: Greater than
cs: Větší než

en: Less than
cs: Méně než

en: Less than or equal
cs: Méně než nebo rovno

en: Equal to
cs: Rovno

en: Not equal to
cs: Není rovno

en: Bytes
cs: Bajty

en: Please select an condition.
cs: Prosím, vyberte podmínku.

en: Sieve Script
cs: Skript Sieve

[ctx: @action:button]
en: Switch to Text Mode
cs: Přepnout do textového režimu

[ctx: @action:button]
en: Do Not Switch
cs: Nepřepínat

en: Variable name:
cs: Název proměnné:

en: Set value to:
cs: Nastavit hodnotu na:

en: personal
cs: osobní

en: global
cs: globální

en: Include:
cs: Zahrnout:

en: Name:
cs: Název:

en: Optional
cs: Volitelné

en: Once
cs: Jednou

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Match a&ll of the following
cs: &Odpovídá všemu, co následuje

en: Match an&y of the following
cs: O&dpovídá něčemu z toho, co následuje

en: Actions
cs: Činnosti

en: Add new block:
cs: Přidat nový blok:

[ctx: @title:window]
en: Description
cs: Popis

[ctx: Move selected filter up.]
en: Up
cs: Nahoru

[ctx: Move selected filter down.]
en: Down
cs: Dolů

[ctx: Move selected filter to the top.]
en: Top
cs: Nahoře

[ctx: Move selected filter to the bottom.]
en: Bottom
cs: Dole

en: New Script
cs: Nový skript

en: Delete Script
cs: Smazat skript

en: Rename Script
cs: Přejmenovat skript

en: Edit Script Description
cs: Upravit popis skriptu

[ctx: @action:inmenu]
en: New Script
cs: Nový skript

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename Script
cs: Přejmenovat skript

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete Script
cs: Smazat skript

[ctx: @title:window]
en: New Script
cs: Nový skript

en: New script name:
cs: Nový název skriptu:

[ctx: @title:window]
en: Delete Script
cs: Smazat skript

[ctx: @title:window]
en: Rename Script
cs: Přejmenovat skript

en: New name for the script:
cs: Nový název pro skript:

en: forEveryPart is not supported by your server
cs: forEveryPart není podporováno vaším serverem

en: Script part %1
cs: Část skriptu: %1

en: Includes
cs: Vložené soubory

en: Main block
cs: Hlavní blok

en: Block "Elsif"
cs: Blok "Elsif"

en: Block "Else"
cs: Blok "Else"

[ctx: @title:window]
en: Sieve Parsing Error
cs: Chyba zpracování Sieve

en: Save As...
cs: Uložit jako...

en: Sieve script:
cs: Skript Sieve:

en: Errors reported:
cs: Nahlášené chyby:

en: All Files (*)
cs: Všechny soubory (*)

[ctx: @title:window]
en: Save Log To File
cs: Uložit záznam do souboru

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
cs: Zavřít kartu

[ctx: @title:window]
en: Sieve Diagnostics
cs: Diagnostika Sieve

en: No IMAP resource found.
cs: Nenalezen žádný zdroj IMAP.

en: Unable to get the info
cs: Nelze získat informace

en: Retrieving the script failed.
    The server responded:
    %1
cs: Získání skriptu selhalo.
    Server odpověděl:
    %1

en: (This script is empty)
cs: (Tento skript je prázdný)

en: Active script: '%1'
cs: Aktivní skript: '%1'

[ctx: @title:window]
en: Edit Sieve Script
cs: Upravit skript Sieve

en: Script is modified. Do you want to close editor?
cs: Skript byl změněn. Přejete si uzavřít editor?

[ctx: @action:button]
en: Close Editor
cs: Zavřít editor

[ctx: @action:button]
en: Do Not Close
cs: Nezavírat

en: Sieve Files (*.siv);;All Files (*)
cs: soubory sieve (*.siv);;Všechny soubory (*)

[ctx: @title:window]
en: Save Script
cs: Uložit skript

en: Import Script
cs: Importovat skript

en: *.siv;;sieve files (*.siv);;all files (*)
cs: *.siv;;soubory sieve (*.siv);;všechny soubory (*)

[ctx: @title:window]
en: Import Script Sieve
cs: Importovat skript Sieve

en: Sieve Editor Error
cs: Chyba editoru Sieve

en: Go to Line
cs: Přejít na řádek

en: Comment
cs: Zakomentovat

en: Uncomment
cs: Odkomentovat

en: Debug Sieve Script...
cs: Ladit skript Sieve...

en: Wordwrap
cs: Zalamování slov

[ctx: @title:menu]
en: File
cs: Soubor

[ctx: @title:menu]
en: Edit
cs: Upravit

[ctx: @title:menu]
en: View
cs: Pohled

[ctx: @title:menu]
en: Tools
cs: Nástroje

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
cs: Zavřít všechny ostatní karty

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Tabs
cs: Zavřít všechny karty

en: Help about: %1
cs: Nápověda k: %1

en: Sieve Template:
cs: Šablona Sieve:

en: Show result from "check syntax"
cs: Zobrazuji výsledky z "Zkontrolovat syntaxi"

en: Error during parsing
cs: Chyba během zpracovávání

en: Parsing error
cs: Chyba v analýze

en: Check Syntax
cs: Zkontrolovat syntaxi

en: Import...
cs: Importovat...

en: Create Rules Graphically...
cs: Vytvořit pravidla graficky...

en: Share...
cs: Sdílet...

en: Server Info
cs: Informace o serveru

en: Script name:
cs: Název skriptu:

en: Simple Mode
cs: Jednoduchý režim

en: Advanced Mode
cs: Pokročilý režim

[ctx: @title:window]
en: Sieve Server Support
cs: Podpora serveru Sieve

en: Sieve server supports:
cs: Server sieve podporuje:

en: Insert Rule
cs: Vložit pravidlo

en: Help about: '%1'
cs: Nápověda k: '%1'

en: Edit Rule
cs: Upravit pravidlo

en: Switch to Graphical Mode
cs: Přepnout do grafického režimu

en: Stay in Text Mode
cs: Zůstat v textovém režimu

en: Switch to Text Mode
cs: Přepnout do textového režimu

en: Stay in Graphical Mode
cs: Zůstat v grafickém režimu

en: Close
cs: Zavřít

[ctx: Find text]
en: F&ind:
cs: Na&jít:

en: Text to search for
cs: Text k vyhledání

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
cs: Následující

en: Jump to next match
cs: Přejít na následující výskyt

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
cs: Předchozí

en: Jump to previous match
cs: Přejít na předchozí výskyt

en: Options
cs: Možnosti

en: Modify search behavior
cs: Změnit chování vyhledávání

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat velká/malá

en: Phrase not found
cs: Fráze nebyla nalezena

en: Save Web Page
cs: Uložit webovou stranu

en: No errors found.
cs: Nenalezena žádná chyba.

en: Error writing "MASTER" script on server.
    The server responded:
    %1
cs: Chyba při zápisu skriptu "MASTER" na server.
    Server odpověděl:
    %1

en: Error writing "User" script on server.
    The server responded:
    %1
cs: Chyba při zápisu skriptu "User" na server.
    Server odpověděl:
    %1

en: Script is empty. (%1)
cs: Skript je prázdný. (%1)

en: Script parsing error.
cs: Chyba při analýze skriptu.

en: Impossible to start job
cs: Úlohu nelze spustit

en: An error occurred during loading the sieve script.
cs: Při načítání skriptu sieve došlo k chybě.

en: An error occurred during saving the sieve script.
cs: Nastala chyba při ukládání skriptu sieve.

en: An error occurred during deleting the sieve script.
cs: Nastala chyba při mazání skriptu sieve.

[ctx: @title:window]
en: Manage Sieve Scripts
cs: Spravovat skripty Sieve

[ctx: create a new sieve script]
en: New...
cs: Nový...

en: Edit...
cs: Upravit...

en: Delete
cs: Smazat

en: Deactivate
cs: Deaktivovat

en: Sieve Error
cs: Chyba Sieve

en: Uploading script to server for checking it, please wait...
cs: Odesílám soubor na server pro jeho kontrolu. Prosím, počkejte...

en: Uploading the Sieve script failed.
    The server responded:
    %1
cs: Odeslání skriptu Sieve selhalo.
    Server odpověděl:
    %1

[ctx: @title:window]
en: Sieve Parsing
cs: Zpracování Sieve

en: XML Files (*.xml);;All Files (*)
cs: Soubory XML (*.xml);;Všechny soubory (*)

[ctx: @title:window]
en: Debug Sieve Script
cs: Ladit skript Sieve

en: Apply Changes
cs: Provést změny

en: Debug
cs: Ladění

en: Extension:
cs: Přípona:

en: Display check script result...
cs: Zobrazit výsledky zkoušky skriptu...

en: Script text is empty.
cs: Text skriptu je prázdný.

en: Failed to open temporary file.
cs: Selhalo otevření dočasného souboru.

en: Clear
cs: Vyprázdnit

en: Text Files (*.txt);;All Files (*)
cs: Textové soubory (*.txt);;Všechny soubory (*)

en: Add debug here
cs: Zde přidat ladění

en: Filter on Subject
cs: Filtr na Předmětu

en: Forward Message
cs: Přeposlat zprávu

en: Vacations
cs: Dovolené

[ctx: @title:window]
en: Default template
cs: Výchozí šablona

[ctx: @title:window]
en: Template
cs: Šablona

[ctx: @title:window]
en: Configure "Out of Office" Replies
cs: Nastavit odpovědi "mimo kancelář"

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
cs: Přejete si opravdu přerušit?

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
cs: Potvrzení

[ctx: @action:button]
en: Cancel Editing
cs: Zrušit úpravy

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
cs: Nerušit

en: Failed to get the list of Sieve scripts.
    The server responded:
    %1
cs: Selhalo získání seznamu skriptů Sieve.
    Server odpověděl:
    %1

en: Start date:
cs: Datum zahájení:

en: End date:
cs: Datum ukončení:

en:  day |  days
cs[0]:  den
cs[1]:  dny
cs[2]:  dnů

en: Edit
cs: Upravit

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Redirect to
cs: Přesměrovat na

en: Copy to
cs: Kopírovat do

en: Available Scripts
cs: Dostupné skripty

en: Network down.
cs: Síť neběží.

en: Edit Script...
cs: Upravit skript...

en: Rename Script...
cs: Přejmenovat skript...

en: Deactivate Script
cs: Deaktivovat skript

en: New Script...
cs: Nový skript...

en: New Sieve Script
cs: Nový skript Sieve

en: Please enter a name for the new Sieve script:
cs: Zadejte prosím název pro nový skript Sieve:

en: unnamed
cs: nepojmenováno

en: Empty name is not a valid name
cs: Prázdný název není platný

en: Script Name:
cs: Název skriptu:

en: Deleting the script failed.
    The server responded:
    %1
cs: Smazání skriptu selhalo.
    Server odpověděl:
    %1

en: Define Folder
cs: Zadejte složku

en: Parse error: Carriage Return (CR) without Line Feed (LF)
cs: Chyba analýzy: Návrat vozíku (CR) bez nového řádku (LF)

en: Parse error: Unquoted Slash ('/') without Asterisk ('*'). Broken Comment?
cs: Chyba analýzy: Neuvozené lomítko('/') bez hvězdičky ('*'). Porušený komentář?

en: Parse error: Illegal Character
cs: Chyba analýzy: Nepovolený znak

en: Parse error: Unexpected Character, probably a missing space?
cs: Chyba analýzy: Neočekávaný znak. Pravděpodobně chybějící mezera?

en: Parse error: Tag Name has leading Digits
cs: Chyba analýzy: Jméno značky začíná číslem

en: Parse error: Only whitespace and #comments may follow "text:" on the same line
cs: Chyba analýzy: Pouze bílé mezery a #komentáře mohou následovat "text" na stejné řádce

en: Parse error: Number out of Range (must be smaller than %1)
cs: Chyba analýzy: Číslo je mimo rozsah (musí být menší než %1)

en: Parse error: Invalid UTF-8 sequence
cs: Chyba analýzy: Neplatná sekvence UTF-8

en: Parse error: Premature end of Multiline String (did you forget the '.'?)
cs: Chyba analýzy: Předčasný konec několikařádkového textu (nezapomněli jste '.'?)

en: Parse error: Premature end of Quoted String (missing closing '"')
cs: Chyba analýzy: Předčasný konec uvozeného řetězce (chybějící ukončující '"')

en: Parse error: Premature end of String List (missing closing ']')
cs: Chyba analýzy: Předčasný konec seznamu řetězce (chybějící ukončující ']')

en: Parse error: Premature end of Test List (missing closing ')')
cs: Chyba analýzy: Předčasný konec seznamu testů (chybějící ukončující ')')

en: Parse error: Premature end of Block (missing closing '}')
cs: Chyba analýzy: Předčasný konec bloku (chybějící ukončující '}')

en: Parse error: Missing Whitespace
cs: Chyba analýzy: Chybějící bílé mezery

en: Parse error: Missing ';' or Block
cs: Chyba analýzy: Chybějící ';'nebo blok

en: Parse error: Expected ';' or '{', got something else
cs: Chyba analýzy: Očekáván ';' nebo '{', ale nalezeno něco jiného

en: Parse error: Expected Command, got something else
cs: Chyba analýzy: Očekáván příkaz, ale nalezeno něco jiného

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in String List
cs: Chyba analýzy: Konečné, počáteční nebo duplicitní čárky v seznamu řetězců

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in Test List
cs: Chyba analýzy: Konečné, počáteční nebo duplicitní čárky v seznamu testů

en: Parse error: Missing ',' between Strings in String List
cs: Chyba analýzy: Chybějící ';' mezi řetězci v seznamu řetězců

en: Parse error: Missing ',' between Tests in Test List
cs: Chyba analýzy: Chybějící ';' mezi testy v seznamu testů

en: Parse error: Only Strings allowed in String Lists
cs: Chyba analýzy: Pouze řetězce jsou dovoleny v seznamech řetězců

en: Parse error: Only Tests allowed in Test Lists
cs: Chyba analýzy: Pouze testy jsou povoleny v seznamech testů

en: "require" must be first command
cs: "require" musí být první příkaz

en: "require" missing for command "%1"
cs: Chybí "require" pro příkaz "%1"

en: "require" missing for test "%1"
cs: Chybí "require" pro test "%1"

en: "require" missing for comparator "%1"
cs: Chybí "require" pro porovnávač "%1"

en: Command "%1" not supported
cs: Příkaz "%1" není podporován

en: Test "%1" not supported
cs: Test "%1" není podporován

en: Comparator "%1" not supported
cs: Porovnávač "%1" není podporován

en: Site Policy Limit Violation: Test nesting too deep (max. %1)
cs: Porušení limitu politiky stránky: Zahnízdění testu je příliš hluboké (max. %1)

en: Site Policy Limit Violation: Block nesting too deep (max. %1)
cs: Porušení limitu politiky stránky: Zahnízdění bloku je příliš hluboké (max. %1)

en: Invalid Argument "%1" to "%2"
cs: Neplatný argument "%1" do "%2"

en: Conflicting Arguments: "%1" and "%2"
cs: Konflikt argumentů: "%1" a "%2"

en: Argument "%1" Repeated
cs: Argument "%1" opakován

en: Command "%1" violates command ordering constraints
cs: Příkaz "%1" porušuje omezení pořadí příkazů

en: Incompatible Actions "%1" and "%2" requested
cs: Požadovány nekompatibilní činnosti "%1" a "%2"

en: Mail Loop detected
cs: Detekována smyčka v poště

en: Site Policy Limit Violation: Too many Actions requested (max. %1)
cs: Porušení limitu politiky stránky: Požadováno příliš mnoho činností (max. %1)

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba
