libksieve - en to hne translation catalogue (34 entries)

en: Parse error: Carriage Return (CR) without Line Feed (LF)
hne: पार्से गलती: कैरिज रिटर्न (सीआर), लाइन फीड (एलएफ) के बिना

en: Parse error: Unquoted Slash ('/') without Asterisk ('*'). Broken Comment?
hne: पार्से गलती: बिना उद्धृत स्लैस ('/') आस्टेरिस्क के बिना ('*'). टूटी टिप्पनी?

en: Parse error: Illegal Character
hne: पार्से गलती: अवैध अक्छर

en: Parse error: Unexpected Character, probably a missing space?
hne: पार्से गलती: अप्रत्यासित अक्छर, संभवत: एक गंवा गे स्पेस?

en: Parse error: Tag Name has leading Digits
hne: पार्से गलती: टैग नाम मं लीडिंग डिजिट हे

en: Parse error: Number out of Range (must be smaller than %1)
hne: पार्से गलती: संख्या सीमा से बाहिर (%1 से छोटा होना चाही)

en: Parse error: Invalid UTF-8 sequence
hne: पार्से गलती: अवैध यूटीएफ-8 अनुक्रम

en: Parse error: Premature end of Multiline String (did you forget the '.'?)
hne: पार्से गलती: मल्टीपल स्ट्रिंग के असामयिक अन्त (का आप मन '.' भुला गए?)

en: Parse error: Premature end of Quoted String (missing closing '"')
hne: पार्से गलती: कोटेड स्ट्रिंग के असामयिक अन्त ('"' बन्द करना गंवा गे हे)

en: Parse error: Premature end of String List (missing closing ']')
hne: पार्से गलती: स्ट्रिंग सूची के असामयिक अन्त (']' बन्द करना गंवा गे हे)

en: Parse error: Premature end of Test List (missing closing ')')
hne: पार्से गलती: जांच सूची के असामयिक अन्त (')' बन्द करना गंवा गे हे)

en: Parse error: Premature end of Block (missing closing '}')
hne: पार्से गलती: ब्लाक के असामयिक अन्त ('}' बन्द करना गंवा गे हे)

en: Parse error: Missing Whitespace
hne: पार्से गलती: सफेद-जगह गंवा गे हे

en: Parse error: Missing ';' or Block
hne: पार्से गलती: ';' या ब्लाक गंवा गे हे

en: Parse error: Expected ';' or '{', got something else
hne: पार्से गलती: ';' या '{' वांछित, फेर कुछ अउ मिलिस

en: Parse error: Expected Command, got something else
hne: पार्से गलती: कमांड चाही, फेर कुछ अउ मिलिस

en: Parse error: Missing ',' between Strings in String List
hne: पार्से गलती: स्ट्रिंग सूची मं स्ट्रिंग के बीच ',' गंवा गे हे

en: Parse error: Missing ',' between Tests in Test List
hne: पार्से गलती: जांच सूची मं जांच के बीच ',' गंवा गे हे

en: Parse error: Only Strings allowed in String Lists
hne: पार्से गलती: स्ट्रिंग सूची मं सिरिफ स्ट्रिंग स्वीकार हे

en: Parse error: Only Tests allowed in Test Lists
hne: पार्से गलती: जांच सूची मं सिरिफ जांच स्वीकार हे

en: "require" must be first command
hne: "वांछित" पहला कमांड होना चाही

en: "require" missing for command "%1"
hne: "वांछित" कमांड "%1" बर गंवा गे हे

en: "require" missing for test "%1"
hne: "वांछित" जांच "%1" बर गंवा गे हे

en: "require" missing for comparator "%1"
hne: "वांछित" कम्पेरेटर "%1" बर गंवा गे हे

en: Command "%1" not supported
hne: कमांड "%1" समर्थित नइ हे

en: Test "%1" not supported
hne: जांच "%1" समर्थित नइ हे

en: Comparator "%1" not supported
hne: कम्पेरेटर "%1" समर्थित नइ हे

en: Invalid Argument "%1" to "%2"
hne: अवैध आर्गुमेंट "%1" ल "%2"

en: Conflicting Arguments: "%1" and "%2"
hne: आपसी विरोधी आर्गुमेंट्स: "%1" अउ "%2"

en: Argument "%1" Repeated
hne: आर्गुमेंट "%1" दोहराया

en: Command "%1" violates command ordering constraints
hne: कमांड "%1" कमांड अनुक्रम कास्ट्रेंट के उल्लंघन करथे

en: Incompatible Actions "%1" and "%2" requested
hne: असंगत काम "%1" अउ "%2" निवेदित

en: Mail Loop detected
hne: मेल लूप पता लगिस

en: Unknown error
hne: अग्यात गलती
