libksieve - en to kk translation catalogue (384 entries)

en: Cannot use TLS since the underlying Qt library does not support it.
kk: TLS қолдануға болмайды, өйткені ол негіздеген Qt жиын файлы оны танымайды.

en: TLS encryption was requested, but your Sieve server does not advertise TLS in its capabilities.
    You can choose to try to initiate TLS negotiations nonetheless, or cancel the operation.
kk: TLS шифрлуы сұралды, бірақ Sieve серверіңіз TLS протоколы бойынша істейтінің жариялаған жоқ еді.
    TLS протоколын қолданып қөруді немесе әрекеттен айнуды таңдаңыз.

en: &Start TLS nonetheless
kk: &Сондада TLS-ті бастау

en: TLS encryption requested, but not supported by server.
kk: TLS шифрлуы сұралды, бірақ сервер оны танымайды.

en: The server does not seem to support TLS. Disable TLS if you want to connect without encryption.
kk: Сервер TSL протоколын қолдамайтын сияқты. Егер шифрлаусыз байланыс құрғыңыз келсе TSL протоколын бұғаттап тастаңыз.

en: Sieve Authentication Details
kk: Sieve аутентификациясының егжей-тегжейі

en: Please enter your authentication details for your sieve account (usually the same as your email password):
kk: Sieve тіркелгіңізінің аутентификациясының егжей-тегжейін келтіріңіз (әдетте эл.пошта пароліңізбен бірдей):

en: Authentication failed.
    Most likely the password is wrong.
    The server responded:
    %1
kk: Аутентификациясынан өтпедіңіз.
    Бәлкім пароліңіз дұрыс емес.
    Сервердің жауабы:
    %1

en: The script did not upload successfully.
    This is probably due to errors in the script.
    The server responded:
    %1
kk: Скрипт сәтті жүктеп берілмеді.
    Бұл, бәлкім, скрипттегі қатенің салдары шығар.
    Сервердің жауабы:
    %1

en: The script did not upload successfully.
    The script may contain errors.
kk: Скрипт сәтті жүктеп берілмеді.
    Бәлкім, скриптте қате бар шығар.

en: Cannot find item "%1" in widget "%2"
kk: "%2" виджетінде "%1" деген жоқ

en: Not enough arguments for SelectConvertParameterWidget. Expected 2 arguments.
kk: SelectConvertParameterWidget дегенге аргументтер жетіспейді. Екеу болу тиіс.

en: Too many arguments for SelectConvertParameterWidget, "%1"
kk: SelectConvertParameterWidget аргументтері тым көп, "%1"

en:  px
kk:  пкс

en: is
kk: -

en: not is
kk: келесі емес:

en: contains
kk: келесі кіреді:

en: not contains
kk: келесі кірмейеді:

en: matches
kk: келесіге сәйкесті:

en: not matches
kk: келесіге сәйкесті емес:

en: regex
kk: үлгі өрнегі

en: not regex
kk: үлгі өрнегі емес

en: An unknown tag value "%1" was found during parsing action "%2".
kk: "%2" амалды талдағанда "%1" деген беймәлім тег-белгі мәні табылды

en: An unknown tag "%1" was found during parsing action "%2".
kk: "%2" амалды талдағанда "%1" деген беймәлім тег-белгі табылды

en: A feature "%1" in condition "%2" is not supported by server
kk: "%2" шарттағы "%1" дегенді сервер танымайды

en: Help
kk: Көмек

en: Add Flags
kk: Жалаушаларды қосу

en: Addflag is used to add flags to a list of [IMAP] flags.  It doesn't replace any previously set flags.  This means that multiple occurrences of addflag are treated additively.
kk: Addflag деген [IMAP] жалаушалар тізіміне жалаушаларды қосуға қолданады. Ол бұрыннан бар жалаушаларды өзгертпейді. Бұл жалаушалар тек қосылады деген сөз.

en: Add header
kk: Айдарды қосу

en: header:
kk: айдары:

en: value:
kk: мәні:

en: The addheader action adds a header field to the existing message header.
kk: Addheader деген амал хаттың бар айдарына тағы бір айдарын қосады.

en: Break
kk: Үзу

en: Name (optional):
kk: Атауы (міндетті емес):

en: The break command terminates the closest enclosing loop.
kk: Break командасы орындалып жатқан ең ішкі циклін үзеді.

en: Convert
kk: Аудару

en: From:
kk: Аудару

en: To:
kk: Мынадан:

en: Parameters:
kk: Мынаған:

en: The "convert" action specifies that all body parts with a media type equal to "media-type" be converted to the media type in "media-type" using conversion parameters.
kk: "Convert" амалы бүкіл "media-type" дегенге тең түрдегі бөліктерін "media-type" түріне, келтірілген параметрлермрін қолданып, аударады.

en: Delete header
kk: Айдарын өшіру

en: By default, the deleteheader action deletes all occurrences of the named header field.
kk: Әдетте, deleteheader амалы бүкіл табылған аталған айдар өрістерін өшіреді.

en: Discard
kk: Тастау

en: Discard is used to silently throw away the message.
kk: Discard дегені хатты үндемей лақтырып тастауға қолданады.

en: Enclose
kk: Кіргізу

en: Subject:
kk: Тақырыбы:

en: headers:
kk: айдарлары:

en: text:
kk: мәтіні:

en: Enclose action command is defined to allow an entire message to be enclosed as an attachment to a new message.
kk: Enclose командасы түгел хатты жаңа хаттың тіркемесі ретінде құрамына кіргізуге қолданады.

en: Extract Text
kk: Мәтінді тарқату

en: Number of characters:
kk: Таңбалар саны:

en: Stored in variable name:
kk: Былай аталған айнымалыда сақталған:

en: The "extracttext" action may be used within the context of a "foreverypart" loop and is used to store text into a variable
kk: "extracttext" амалы "foreverypart" циклін контекстінде кодануға болады, ол мәтінді айнымалыға сақтауға пайдаланады

en: File Into
kk: Файлды мынаған:

en: Action "fileinto" has "copy" argument but current server does not support it
kk: "fileinto" амалында "copy" аргументі бар, бірақ қолданыстағы сервер оны танымайды

en: Keep a copy
kk: Көшірмесін қалдыру

en: Create folder
kk: Қапшықты құру

en: The "fileinto" action delivers the message into the specified mailbox.
kk: "fileinto" амалы хатты келтірілген пошта жәшігіне апарып тастайды.

en: If the optional ":create" argument is specified, it instructs the Sieve interpreter to create the specified mailbox, if needed, before attempting to deliver the message into the specified mailbox.
kk: Егер міндетті емес ":create" аргументі келтірілсе, Sieve интерпретаторы, сұралған пошта жәшігіне хатты апарарда, керек болғанда, оны құрып береді.

en: If the optional ":copy" keyword is specified, the tagged command does not cancel the implicit "keep". Instead, it merely files or redirects a copy in addition to whatever else is happening to the message.
kk: Команданың міндетті емес ":copy" деген параметрі айқындалмаған "keep" дегеннің күшін жоймайды. Оның орына ол, не болсада, хат файлын ажаңадан бағыттайды.

en: Keep
kk: Қалдыру

en: The "keep" action is whatever action is taken in lieu of all other actions, if no filtering happens at all; generally, this simply means to file the message into the user's main mailbox.
kk: Сүзгілеу мүлдем болмаса, бүкіл басқа амалдарының орнына "keep" деген амал қолданады, ол жәй ғана хат пайдаланушының негізгі пошта жәшігіне қосылады деген сөз.

en: Add flags:
kk: Жалаушаларды қосу

en: Notify
kk: Кұлақтандыру

en: message:
kk: хабарламасы:

en: The "notify" action specifies that a notification should be sent to a user.
kk: "Notify" амалы пайдаланушыға құлақтандыру жіберлу тиісін білдіреді.

en: Redirect
kk: Басқаға бағыттау

en: Use list
kk: Тізімі бойынша

en: The "redirect" action is used to send the message to another user at a supplied address, as a mail forwarding feature does.  The "redirect" action makes no changes to the message body or existing headers, but it may add new headers.
kk: "redirect" амалы келтірілген адресіне хатты қайта бағыттайды. "redirect" амалы хаттың бетіне не бар айдарларына ешбір өзгеріс енгізбейді, бірақ жаңа айдарларды қоса алады.

en: If the optional ":copy" keyword is specified, the tagged command does not cancel the implicit "keep". Instead, it redirects a copy in addition to whatever else is happening to the message.
kk: Команданың міндетті емес ":copy" деген параметрі айқындалмаған "keep" дегеннің күшін жоймайды. Оның орына ол, не болсада, хатты жаңадан бағыттайды.

en: Reject
kk: Бас тарту

en:  The "reject" action cancels the implicit keep and refuses delivery of a message.
kk:  "reject" амалы айқындалмаған keep дегеннің күшін жояды да, хатты жеткізуден бас тартады.

en: Remove Flags
kk: Жалаушаларын өшіру

en: Removeflag is used to remove flags from a list of [IMAP] flags. Removeflag clears flags previously set by "set"/"addflag". Calling removeflag with a flag that wasn't set before is not an error and is ignored.
kk: Removeflag деген [IMAP] жалауша тізімінен оларды өшіруге қолданады. Removeflag амалы "set"/"addflag" деп орнатылған жалаушаларын өшіреді. Removeflag-ты орнатылмаған жалаушамен шақыру - қате емес, ондайы елемей қалдырылады.

en: Replace
kk: Ауыстыру

en: from:
kk: нені:

en: The "replace" command is defined to allow a MIME part to be replaced with the text supplied in the command.
kk: "replace" командасы MIME бөлімін келтірілген мәтінімен ауыстыруға мүмкіндік береді.

en: Return
kk: Қайтарылу

en: The "return" command stops processing of the immediately included script only and returns processing control to the script that includes it.
kk: "return" командасы орындылып жатқан скрипттен оны шақырған скриптке қайтарады.

en: Set Flags
kk: Жалаушаларды орнату

en: Setflag is used for setting [IMAP] system flags or keywords. Setflag replaces any previously set flags.
kk: Setflag деген [IMAP] үйелік жалаушаларды не түйінді сөздерді орнатуға арналған. Ол тек бұрын орнатылған жалаушаларды ғана өзгерте алады.

en: Variable
kk: Айнымалы

en: Protect special character
kk: Арнаулы таңбаны қорғау

en: Value:
kk: Мәні::

en: In variable:
kk: Қай айнымалыға:

en: Script needs regex support, but server does not have it.
kk: Скриптке үлгі өрнек керек, бірақ сервер оны қолдамайды.

en: The "set" action stores the specified value in the variable identified by name.
kk: "set" амалы келтірілген мәнді идентификаторы берілген айнымалыға сақтайды.

en: This modifier adds the necessary quoting to ensure that the expanded text will only match a literal occurrence if used as a parameter to :regex.  Every character with special meaning (. , *, ? , etc.) is prefixed with \ in the expansion
kk: Бұл түрлендіргіш :regex- параметрі болуына керек түріне, әріпті өрнегін дәйексөз қылып, керек түріне келтіреді. Арнаулы мәнді таңбалардың (. , *, ? , т.б.) алдына \ префиксі қойылады.

en: Stop
kk: Тоқтау

en: The "stop" action ends all processing.  If the implicit keep has not been cancelled, then it is taken.
kk: "stop" амалы скриптті орындауын тоқтатады.  Әрекет keep деп доғарылмаса, ол қабылданады.

en: Vacation
kk: Орында ұзақ болмауы

en: day:
kk: күн

en: Message subject:
kk: Хат тақырыбы:

en: Additional email:
kk: Қосымша эл.пошта:

en: Vacation reason:
kk: Ұзақ болмау себебі:

en: The "vacation" action implements a vacation autoresponder similar to the vacation command available under many versions of Unix. Its purpose is to provide correspondents with notification that the user is away for an extended period of time and that they should not expect quick responses.
kk: "vacation" амалы, Unix жүйелердің көбіндегі vacation командадағыдай, тұлғадан тез жауап күтпесін деп хабарлама жібереді, өйткені ол ұзақ уақыт орында болмайды деп.

en: Through the ":days" parameter, it limits the number of auto-replies to the same sender to one per [n] days, for a specified number of days. But there are cases when one needs more granularity, if one would like to generate "vacation" replies more frequently.
kk: ":days" параметрі, бір қабылдаушыға қанша күнде бір рет автожауап беру керегін анықтайды. Кейбірде  күннен қысқа өлшем керек болып қалады.

en: This extension defines a ":seconds" parameter to provide more granularity for such situations.
kk: Қысқа уақыт өлшем керек болғанда ":seconds" қосымша параметрін қолдануға болады.

en: Insert at the beginning
kk: Басына ендіру

en: Append at the end
kk: Соңына жалғау

en: Deleted
kk: Өшірілген

en: Answered
kk: Жауабы берілген

en: Flagged
kk: Жалаушасы бар

en: Seen
kk: Қаралған

en: Draft
kk: Алдын-ала жобасы

en: high importance
kk: маңыздылығы жоғары

en: normal importance
kk: маңыздылығы кәдімгі

en: low importance
kk: маңыздылығы төмен

en: days
kk: күн

en: seconds
kk: секунд

en: None
kk: Жоқ

en: Lower
kk: Кіші

en: Upper
kk: Үлкен

en: Lower first letter
kk: Алғашқы әріпі кіші

en: Upper first letter
kk: Алғашқы әріпі үлкен

en: Quote wildcard
kk: Тырнақшаланған үлгі қалқа

en: Please select an action.
kk: Амалын таңдаңыз.

en: Add comment
kk: Түсініктемені қосу

en: We detected a loop if in a loop if. It's not supported
kk: Циклді if шарт ішінде циклді if шарт байқалды. Бұндайдың қолдауы жоқ.

en: Unknown tag "%1" during parsing condition "%2"
kk: "%2" шартты талдағанда "%1" деген беймәлім тег-белгі табылды

en: Too many argument found for "%1", max value is %2, number of value found %3 for %4
kk: "%1" аргументтері тым көп, олардың шегі %2, %4 үшін табылғаны %3

en: An unknown tag value "%1" was found during parsing condition "%2".
kk: "%2" шартты талдағанда "%1" деген беймәлім тег-белгі мәні табылды.

en: Address
kk: Адресі

en: address:
kk: адресі:

en: Use ; to separate emails
kk: Эл.пошталарды бөлу үшін ; таңбаны қолданыңыз

en: The "address" test matches Internet addresses in structured headers that contain addresses.  It returns true if any header contains any key in the specified part of the address, as modified by the comparator and the match keyword.
kk: "address" сынағы айдарлар құрылымдарындағы Интернет адрестерінде келтірілген адреске сәйкестігін іздейді. Көрсетілген адрестің бөлігінде кез-келген түйінді сөз табылса, ол "true" (ақиқат") деген жауап береді.

en: Body
kk: Беті

en: The body test matches content in the body of an email message, that is, anything following the first empty line after the header.  (The empty line itself, if present, is not considered to be part of the body.)
kk: "body" сынағы хат бетінде сәйкестігін іздейді. Хат беті деп хат айдарынан кейінгі бірінші бос жолдан кейінгісі есептеледі. (Бірінші бос жолының өзі хат бетіне жатпайды.)

en: Currentdate
kk: Қазіргі кез

en: The currentdate test is similar to the date test, except that it operates on the current date/time rather than a value extracted from the message header.
kk: "currentdate" сынағы "date" сынағына ұқсайды, айырмашылығы - ол хаттың айдарынан алып шығарылған күн/уақыттың орнына қазіргі күн/уақытпен істейді.

en: Date
kk: Күн мен уақыт

en: The date test matches date/time information derived from headers containing date-time values.
kk: "date" cынағы көрсетілген айдарында табылған күн/уақытпен сәйкестігін іздейді.

en: Envelope
kk: Конверт

en: The "envelope" test is true if the specified part of the [SMTP] (or equivalent) envelope matches the specified key.
kk: Егер келтірілген [SMTP] (немесе баламасының) орамы көрсетілген кілтке сәйкесті болса "envelope" сынағы True (ақиқат) дейді.

en: Environment
kk: Айналасы

en: Item:
kk: Жазуы:

en: The environment test retrieves the item of environment information specified by the name string and matches it to the values specified in the key-list argument.
kk: "environment" сынақ көмегімен кілт тізіміндегі мәндеріне сәйкес келетін мәтін-жолды атауымен келтірілген айнала ортасының мәлімет жазуын алып шығуға болады.

en: Exists
kk: Бар

en: exists
kk: бар

en: not exists
kk: жоқ

en: The "exists" test is true if the headers listed in the header-names argument exist within the message.  All of the headers must exist or the test is false.
kk: "exists" айдар атаулар аргументінде тізімделген айдарлар хатта бар ма екенін тексереді. Бүкіл айдарлар болса true (ақиқат) дейді, әйтпесе false (жалған) дейді.

en: False
kk: Жалған

en: false
kk: жалған

en: The "false" test always evaluates to false.
kk: "tfalse" сынағы әрқашанда "false" (жалған) деген жауап береді.

en: Has Flag
kk: Жалау бар ма

en: Variable name
     (if empty it uses internal variable):
kk: Айнымалының атауы
     (бос болса ішкі айнымалы пайдаланады):

en: The hasflag test evaluates to true if any of the variables matches any flag name.
kk: "hasflag" сынағы кез-келген айнымалы кез-келген жалаушаға сәйкесті болса "true" (ақиқат) нәтижесін береді.

en: Header
kk: Айдары

en: With value:
kk: Мәні:

en: The "header" test evaluates to true if the value of any of the named headers, ignoring leading and trailing whitespace, matches any key.
kk: Егер кез-келген атауы бар айдарлардың мәні (алдындағы - артындағы бос орындарын елемей) кез-келген кілтіне сәйкес келсе, "header" сынағы True (ақиқат) дейді.

en: IHave
kk: Бар ма

en: Use "," to separate capabilities
kk: Мүмкіндіктерді бөлу үшін "," таңбаны қолданыңыз

en: The "ihave" test provides a means for Sieve scripts to test for the existence of a given extension prior to actually using it.
kk: "ihave" сынағы Sieve скрипттерді, пайдалану алдында, келтірілген кеңейтуі бар ма деп тексереді.

en: Mailbox exists
kk: Пошта жәшігі бар

en: The "mailboxexists" test is true if all mailboxes listed in the "mailbox-names" argument exist in the mailstore, and each allows the user in whose context the Sieve script runs to "deliver" messages into it.
kk: "mailboxexists" сынағы осы пошта қоймасында "mailbox-names" аргументінде тізімделген бүкіл пошта жәшіктері бар болса және скрипт ие пайдаланушыға "deliver" арқылы хатты жолдауы болса, true (ақиқат) дейді.

en: Meta Data
kk: Метадерек

en: Mailbox:
kk: Пошта жәшігі:

en: Annotations:
kk: Аңдатпалары:

en: This test retrieves the value of the mailbox annotation "annotation-name" for the mailbox "mailbox". The retrieved value is compared to the "key-list". The test returns true if the annotation exists and its value matches any of the keys.
kk: Бұл сынақ "mailbox" жәшігінің андатпасының "annotation-name" атауын табады. Табылғаны  "key-list" тізімдегілерімен салыстырылады. Бар болса true (ақиқат) деген жауап қайтарады.

en: Metadata exists
kk: Метадерегі бар

en: Annotation:
kk: Аңдатпасы:

en: The "metadataexists" test is true if all of the annotations listed in the "annotation-names" argument exist for the specified mailbox.
kk: "metadataexists" сынағы келтірілген пошта жәшігі үшін "annotation-names" аргументінде тізімделген бүкіл аңдатпалар бар болса true (ақиқат) дейді.

en: Server Meta Data
kk: Сервер метадерегі

en: This test retrieves the value of the server annotation "annotation-name".  The retrieved value is compared to the "key-list". The test returns true if the annotation exists and its value matches any of the keys.
kk: Бұл сынақ серверінің андатпасының "annotation-name" атауын табады. Табылғаны  "key-list" тізімдегілерімен салыстырылады. Бар болса true (ақиқат) деген жауап қайтарады.

en: Server Meta Data Exists
kk: Сервер метадерегі бар

en: The "servermetadataexists" test is true if all of the server annotations listed in the "annotation-names" argument exist.
kk: "servermetadataexists" сынағы келтірілген "annotation-names" аргументінде тізімделген бүкіл сервер аңдатпалары бар болса true (ақиқат) дейді.

en: Size
kk: Өлшемі

en: under
kk: мынадан кем:

en: over
kk: мынадан асады:

en: The "size" test deals with the size of a message.  It takes either a tagged argument of ":over" or ":under", followed by a number representing the size of the message.
kk: "size" сынағы хаттың өлшемімен айналысады. Аргументі ":over" немесе ":under", содан кейін өлшем саны болу тиіс.

en: Spam Test
kk: Спамға сынағы

en: Percent
kk: Пайыз

en: Sieve implementations that implement the "spamtest" test use an identifier of either "spamtest" or "spamtestplus" for use with the capability mechanism.
kk: "spamtest" сынақты өткізетін Sieve нұсқасығы бұл мүмкіндік тетігінде "spamtest" немесе "spamtestplus" идентификаторын пайдаланады.

en: True
kk: Ақиқат

en: true
kk: ақиқат

en: The "true" test always evaluates to true.
kk: "true" сынағы әрқашанда "true" (ақиқат) нәтижесін береді.

en: Virus Test
kk: Вирусқа сынағы

en: Sieve implementations that implement the "virustest" test have an identifier of "virustest" for use with the capability mechanism.
kk: "virustest" сынақты өткізетін Sieve нұсқасығы бұл мүмкіндік тетігінде "virustest" идентификаторын пайдаланады.

en: all
kk: бүкілі

en: localpart
kk: жергілікті бөлшегі

en: domain
kk: домені

en: user
kk: пайдаланушы

en: detail
kk: егжей-тегжейі

en: raw
kk: өңделмеген

en: content
kk: мазмұны

en: text
kk: мәтіні

en: Year
kk: Жыл

en: Month
kk: Ай

en: Day
kk: Күн

en: Julian
kk: Юлиан

en: Hour
kk: Сағат

en: Minute
kk: Минут

en: Second
kk: Секунд

en: Time
kk: Уақыт

en: Zone
kk: Белдеуі

en: Weekday
kk: Апта күні

en: Select multiple headers...
kk: Бірнеше айдарды таңдау...

en: Add new header:
kk: Қосатын жаңа айдары:

en: From
kk: Кімден

en: To
kk: Кімге

en: Reply To
kk: Жауап адресі:

en: Cc
kk: Көшірмесі кімге

en: Bcc
kk: Жасырын кімге

en: Sender
kk: Жіберуші

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Message Id
kk: Хат идентификаторы

en: Content type
kk: Мазмұны түрі

en: Type
kk: Түрі

en: Subtype
kk: Бағыныңқы түрі

en: Anychild
kk: Кез-келген еншілес

en: Parameters
kk: Параметрлері

en: Value
kk: Мәні:

en: Count
kk: Есебі

en: Greater than
kk: Мынадан артық:

en: Greater than or equal
kk: Мынадан артық не тең:

en: Less than
kk: Мынадан кем:

en: Less than or equal
kk: Мынадан кем не тең:

en: Equal to
kk: Мынаған тең:

en: Not equal to
kk: Мынаған тең емес:

en: Bytes
kk: байт

en: Please select an condition.
kk: Шартын таңдаңыз.

en: Sieve Script
kk: Sieve скрипті

en: Add ForEveryPart loop
kk: Әр бөлшегі үшін циклін қосу

en: "foreverypart", which is an iterator that walks though every MIME part of a message, including nested parts, depth first, and applies the commands in the specified block to each of them.
kk: "foreverypart" дегені хатың бүкіл MIME бөліктерін, ішіндегілерді қоса, аралап, команданы әр көрсетілген блогына қолданады.

en: Unknown tagValue "%1" during loading loop "for"
kk: "for" циклін жүктегенде беймәлім tagValue "%1" кездесті

en: Unknown tag "%1" during loading loop "for"
kk: "for" циклін жүктегенде беймәлім "%1" тег-белгі кездесті

en: Variable name:
kk: Айнымалының атауы:

en: Set value to:
kk: Мынаның мәнін келтіру:

en: Unknown tag "%1" during loading of variables.
kk: Айнымалыларды жүктегенде беймәлім "%1" тег-белгі кездесті

en: A variable has global scope in all scripts that have declared it with the "global" command.  If a script uses that variable name without declaring it global, the name specifies a separate, non-global variable within that script.
kk: "global" команда көмегімен жарияланған айнымалы бүкіл скрипттерде орын алады, әйтпесе ол тек қана бір бөлек скрипттің айнымалысы болады.

en: personal
kk: дербес

en: global
kk: глобалды

en: Unknown location type "%1" during parsing includes
kk: Кірмелерді талдағанда беймалім "%1" орналастыру түрі кездесті

en: Include:
kk: Кірмесі:

en: Name:
kk: Атауы:

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Once
kk: Бір рет

en: The "include" command takes an optional "location" parameter, an optional ":once" parameter, an optional ":optional" parameter, and a single string argument representing the name of the script to include for processing at that point.
kk: "include" командасында міндетті емес "location", ":once", ":optional" параметрлері болады және осы жерге кіргізетін скрипт атауын келтіретін мәтін жол аргументі болу керек.

en: We can not add more includes elements.
kk: Қосымша кірме элементтерді қоса алмайсыз.

en: Conditions
kk: Шарттары

en: Match all messages
kk: Бүкіл хаттар сәйкесті

en: Match a&ll of the following
kk: Б&үкіл келесі шарттарға сәйкес келетін

en: Match an&y of the following
kk: Келесі б&ір шартқа сәйкес келетін

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Add new block:
kk: Жаңа блогын қосу:

en: "elsif" block
kk: "әйтпесе-егер" блогы

en: "else" block
kk: "әйтпесе" блогы

[ctx: Move selected filter up.]
en: Up
kk: Жоғарлату

[ctx: Move selected filter down.]
en: Down
kk: Төмендету

[ctx: Move selected filter to the top.]
en: Top
kk: Жоғарға

[ctx: Move selected filter to the bottom.]
en: Bottom
kk: Төменге

en: New Script
kk: Жаңа скрипт

en: Delete Script
kk: Скриптті өшіру

en: Do you want to delete "%1" script?
kk: "%1" скриптті шын өшірмексіз бе?

en: Script part %1
kk: Скрипт %1 бөлігі

en: Includes
kk: Кірмелер

en: Global Variable
kk: Глобалды айнымалы

en: ForEveryPart
kk: Әр бөлшегі үшін

en: Script should always have just one "Else" block. We cannot add another one.
kk: Скриптте бір ғана "Әйтпесе" блок болу тиіс. Екіншісін қосуға болмайды.

en: Main block
kk: Негізгі блогы

en: Block "Elsif"
kk: "Әйтпесе-егер" блогы

en: Block "Else"
kk: "Әйтпесе" блогы

en: Save As...
kk: Былай сақтау...

en: Sieve script:
kk: Sieve скрипті:

en: Errors reported:
kk: Қате ақпары:

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
kk: Қойндыны жабу

en: Collecting diagnostic information about Sieve support...
kk: Sieve қолдауы туралы диагностика мәліметін жинау...

en: Collecting data for account '%1'...
kk: '%1' тіркелгісі үшін деректі жинау...

en: (Account does not support Sieve)
kk: (Тіркелгі Sieve-ті танымайды)

en: Contents of script '%1':
kk: '%1' скрипттің мазмұны:

en: Sieve capabilities:
kk: Sieve мүмкіндіктері:

en: (No special capabilities available)
kk: (Ерекше мүмкіндіктері жоқ)

en: Available Sieve scripts:
kk: Бар Sieve скрипттері:

en: (No Sieve scripts available on this server)
kk: (Бұл серверде Sieve скрипттері жоқ)

en: You will overwrite script. Do you want to continue?
kk: Скриптті қайта жазбақсыз. Жалғастыра берейік пе?

en: Import Script
kk: Скриптті импорттау

en: Could not load the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
kk: %1 файлы жүктелмеді.
    Қате сипаттамасы: "%2"

en: Sieve Editor Error
kk: Sieve өңдегіш қатесі

en: Sieve Template:
kk: Sieve үлгісі:

en: Error during parsing
kk: Талдау кездегі қате

en: Check Syntax
kk: Синтаксисін тексеру

en: Import...
kk: Импорт...

en: Script name:
kk: Скрипттің атауы:

en: Some errors were found during parsing. <a href="sieveerrordetails">(Details...)</a>
kk: Талдау кезінде қателер кездесті. <a href="sieveerrordetails">(Егжей-тегжейі...)</a>

en: We cannot parse script. We cannot switch to graphical mode
kk: Скрипт талдауға келмеді. Графикалық режіміне ауысу болмады

en: Close
kk: Жабу

[ctx: Find text]
en: F&ind:
kk: Із&дейтіні:

en: Text to search for
kk: Іздейтін мәтін

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
kk: Келесі

en: Jump to next match
kk: Келесі табылғанға өту

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Jump to previous match
kk: Алдыңғы табылғанға өту

en: Options
kk: Амалдар

en: Modify search behavior
kk: Іздеу тәртібін өзгерту

en: Case sensitive
kk: Үлкен-кішілігін ескеріп

en: No errors found.
kk: Қателер табылған жоқ.

en: An unknown error was encountered.
kk: Беймәлім қате кездесті.

en: Path is not specified.
kk: Жолы келтірілмеген.

[ctx: create a new sieve script]
en: New...
kk: Жаңа...

en: Edit...
kk: Өзгерту....

en: Delete
kk: Өшіру

en: Deactivate
kk: Белсендіктен айыру

en: Sieve Error
kk: Sieve қатесі

en: The Sieve script was successfully uploaded.
kk: Sieve скрипті сәтті жуктеп берілді.

en: Sieve Script Upload
kk: Sieve скриптін жуктеп беру

note: i18n: ectx: label, entry (AllowOutOfOfficeSettings), group (OutOfOffice)
en: Allow out-of-office settings to be changeable by the user.
kk: "Кеңседе жоқпын" параметрлерін пайдаланушы өзі өзгертей алсын.

note: i18n: ectx: label, entry (AllowOutOfOfficeUploadButNoSettings), group (OutOfOffice)
en: Allow users to upload out-of-office sieve scripts, but prevent them from changing any settings, such as the domain to react to or the spam reaction switch.
kk: "Қеңседе жоқпын" sieve скрипттерін пайдаланушысы жүктеп бере алатын қылу, бірақ жауап беретін доменнің не спаммен не істеу секілді параметрлерін тиімейтіндей қылу.

note: i18n: ectx: label, entry (OutOfOfficeDomain), group (OutOfOffice)
en: Send out-of-office replies to mails coming from this domain only.
kk: Тек осы доменнен келген хаттарға "қеңседе жоқпын" автожауабы берілсін.

note: i18n: ectx: label, entry (OutOfOfficeReactToSpam), group (OutOfOffice)
en: Allow out-of-office replies to be sent to messages marked as SPAM.
kk: "Қеңседе жоқпын" автожауабы "спам" деп белгіленгендерге де берілсін.

note: i18n: ectx: label, entry (CheckOutOfOfficeOnStartup), group (OutOfOffice)
en: Check if there is still an active out-of-office reply configured on startup.
kk: Кеңседе жоқпын жауабы бастағанда автожегілгені әлі бапталғанын тексеріңіз.

en: Filter on Mailing List-ID
kk: Хабарлау тізім ID-і бойынша сүзгі

en: Filter on Subject
kk: Тақырыбы бойынша сүзгі

en: Filter on Spamassassin
kk: Spamassassin-дегі сүзгі

en: Flag messages
kk: Жалаушалы хаттар

en: Forward Message
kk: Хатты басқаға жолдау

en: Forward Message and add copy
kk: Хатты басқаға жолдап көшірмесін қосу

en: Destroy mail posted by...
kk: Мынау салған поштаны жою...

en: Vacations
kk: Орында ұзақ болмаулары

en: You can drag and drop element on editor to import template
kk: Үлгіні импорттау үшін элементті редақторға сүйреп әкелу керек

en: Configure vacation notifications to be sent:
kk: Орында ұзақ болмау туралы хабарландыру:

en: &Activate vacation notifications
kk: Орында ұзақ болмау туралы хабарландыруды &белсендету

en:  day |  days
kk[0]:  күн

en: &Resend notification only after:
kk: Құлақтандыру тек осыдан кейін қ&айта жіберілсін:

en: &Send responses for these addresses:
kk: Жауап беру мына адрестерге ж&іберілсін:

en: Do not send vacation replies to spam messages
kk: Орында ұзақ болмау туралы спамға жауап берілмесін

en: Only react to mail coming from domain
kk: Келесі доменнен келгендерге ғана жауап беру

en: There is still an active out-of-office reply configured.
    Do you want to edit it?
kk: Бір "Кеңседе жоқпын" автожауабы әлі белсенді.
    Соны өзгертесіз бе?

en: Out-of-office reply still active
kk: "Кеңседе жоқпын" автожауап әлі белсенді

en: Edit
kk: Өзгерту

en: Ignore
kk: Керегі жоқ

en: I am out of office till %1.
    
    In urgent cases, please contact Mrs. "vacation replacement"
    
    email: "email address of vacation replacement"
    phone: +49 711 1111 11
    fax.:  +49 711 1111 12
    
    Yours sincerely,
    -- "enter your name and email address here"
kk: %1 дейін кеңседе болмаймын.
    
    Төтенше жағдайда "Басқа қызметкердің аты" әріптесімен хабарласыңыз.
    
    эл.пошта: "Басқа қызметкердің адресі"
    тел.:+7 727 2111111
    факс.:+7 727 2111112
    
    Құрметпен,
    -- "Аты-жөніңіз және эл.пошта адресіңіз"

en: No Sieve URL configured
kk: Sieve URL-адресі бапталмаған

en: Available Scripts
kk: Бар скрипттері

en: Edit Script...
kk: Скриптті өзгерту...

en: Deactivate Script
kk: Скриптті доғару

en: New Script...
kk: Жаңа скрипт...

en: New Sieve Script
kk: Жаңа Sieve скрипті

en: Please enter a name for the new Sieve script:
kk: Жаңа Sieve скрипттің атауы:

en: unnamed
kk: атаусыз

en: You cannot use protected name.
kk: Қорғалған атауды қолдана алмайсыз.

en: Script name already used "%1".
kk: "%1" деп аталған скрипт бар екен.

en: Really delete script "%1" from the server?
kk: "%1" скриптін серверден шын өшірмексіз бе?

en: Delete Sieve Script Confirmation
kk: Sieve скриптін өшіруді құптау

en: Failed to fetch the list of scripts
kk: Скрипттер тізімін алу жаңылысы

en: Parse error: Carriage Return (CR) without Line Feed (LF)
kk: Табылған қате: Күймешені қайтару (CR) белгісіне жолдың соңы (LF) белгісі қосылмаған

en: Parse error: Unquoted Slash ('/') without Asterisk ('*'). Broken Comment?
kk: Табылған қате: Қос тырнақшасыз көлбеу сызыққа ('/') жұлдызша ('*') қосылмаған. Қате түсініктеме белгісінің қалдығы ма?

en: Parse error: Illegal Character
kk: Табылған қате: Жарамсыз таңба

en: Parse error: Unexpected Character, probably a missing space?
kk: Табылған қате: Таңба күтпеген орында, бос орын қойылмаған ба?

en: Parse error: Tag Name has leading Digits
kk: Табылған қате: Тег атауы цифрлардан басталған

en: Parse error: Only whitespace and #comments may follow "text:" on the same line
kk: Табылған қате: "text:" дегеннен кейінгі жолда тек бос орын мен # таңбасынан басталатын түсініктеме ғана жазыла алады

en: Parse error: Number out of Range (must be smaller than %1)
kk: Табылған қате: Сан аумағынан шығып кеткен (жоғарғы шегі: %1)

en: Parse error: Invalid UTF-8 sequence
kk: Табылған қате: Жарамсыз UTF-8 тізбегі

en: Parse error: Premature end of Multiline String (did you forget the '.'?)
kk: Табылған қате: Орынсыз көпжолдықтың соңы (бәлкім, '.' дегенді қоймағансыз ба?)

en: Parse error: Premature end of Quoted String (missing closing '"')
kk: Табылған қате: Орынсыз дәйексөздің соңы (жабатын '"' дегені жоқ)

en: Parse error: Premature end of String List (missing closing ']')
kk: Табылған қате: Орынсыз жолдар тізімінің соңы (жабатын ']' дегені жоқ)

en: Parse error: Premature end of Test List (missing closing ')')
kk: Табылған қате: Орынсыз сынақтар тізімінің соңы (жабатын ')' дегені жоқ)

en: Parse error: Premature end of Block (missing closing '}')
kk: Parse error: Орынсыз блоктың соңы (жабатын '}' дегені жоқ)

en: Parse error: Missing Whitespace
kk: Табылған қате: Бос орын қойылмаған

en: Parse error: Missing ';' or Block
kk: Табылған қате: ';' деген немесе блок қойылмаған

en: Parse error: Expected ';' or '{', got something else
kk: Табылған қате:  ';' не '{' дегеннің орнында басқа бір таңба тұр

en: Parse error: Expected Command, got something else
kk: Табылған қате: Команданың орнында басқа бірдеме тұр

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in String List
kk: Табылған қате: Жолдар тізімінде алдындағы не соңындағы не қосарланған үтір

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in Test List
kk: Табылған қате: Сынақтар тізімінде алдындағы не соңындағы не қосарланған үтір

en: Parse error: Missing ',' between Strings in String List
kk: Табылған қате: Жолдар тізімінде жол арасында ',' деген қойылмаған

en: Parse error: Missing ',' between Tests in Test List
kk: Табылған қате: Сынақтар тізімінде сынақ арасында ',' деген қойылмаған

en: Parse error: Only Strings allowed in String Lists
kk: Табылған қате: Жолдар тізімінде тек жолдар болу тиіс

en: Parse error: Only Tests allowed in Test Lists
kk: Табылған қате: Сынақтар тізімінде тек сынақтар болу тиіс

en: "require" must be first command
kk: "require" деген бірінші команда болу тиіс

en: "require" missing for command "%1"
kk: "%1" командасында "require" деген болу тиіс

en: "require" missing for test "%1"
kk: "%1" сынағында "require" деген болу тиіс

en: "require" missing for comparator "%1"
kk: "%1" салыстырғышында "require" деген болу тиіс

en: Command "%1" not supported
kk: "%1" деген команда қолданбайды

en: Test "%1" not supported
kk: "%1" деген сынағы қолданбайды

en: Comparator "%1" not supported
kk: "%1" деген салыстырғышы қолданбайды

en: Site Policy Limit Violation: Test nesting too deep (max. %1)
kk: Сайт ережесінің шегін бұзу: Сынақтың бір-біріне салынуы тым терең (макс. деңгейі %1)

en: Site Policy Limit Violation: Block nesting too deep (max. %1)
kk: Сайт ережесінің шегін бұзу: Блоктың бір-біріне салынуы тым терең (макс. деңгейі %1)

en: Invalid Argument "%1" to "%2"
kk: "%1" - "%2" жарамсыз аргументі

en: Conflicting Arguments: "%1" and "%2"
kk: "%1" және "%2" қайшылы аргументтер

en: Argument "%1" Repeated
kk: "%1" аргументі қайталанады

en: Command "%1" violates command ordering constraints
kk: "%1" деген командалардың тиісті ретін бұзады

en: Incompatible Actions "%1" and "%2" requested
kk: "%1" және "%2" деген үйлеспейтін әрекеттер сұралған

en: Mail Loop detected
kk: Пошта тұйықтығы табылды

en: Site Policy Limit Violation: Too many Actions requested (max. %1)
kk: Сайт ережесінің шегін бұзу: Тым көп әрекеттер талап етілген (макс. %1)

en: Unknown error
kk: Беймәлім қате
