libksieve - en to km translation catalogue (111 entries)

en: TLS encryption was requested, but your Sieve server does not advertise TLS in its capabilities.
    You can choose to try to initiate TLS negotiations nonetheless, or cancel the operation.
km: បាន​ទាមទារ​ការ​អ៊ិនគ្រីប​ TLS ​ ប៉ុន្តែ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​របស់​ Sieve មិន​បាន​ប្រកាស​ TLS ក្នុង​សមត្ថភាព​របស់​វា​ទេ ។​
    ទោះ​យ៉ាងណា ​អ្នក​អាច​ជ្រើស​ដើម្បី​សាកល្បង​ចាប់ផ្ដើម TLS ជា​ថ្មី ឬ​បោះបង់​ប្រតិបត្តិការ​ក៏បាន ។

en: &Start TLS nonetheless
km: យ៉ាងណាក៏ដោយ​ចាប់ផ្ដើម TLS

en: TLS encryption requested, but not supported by server.
km: បាន​ទាមទារ​ការ​អ៊ិនគ្រីប TLS​ ប៉ុន្តែ​មិន​បាន​គាំ​ដោយ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ទេ ។

en: The server does not seem to support TLS. Disable TLS if you want to connect without encryption.
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ហាក់​​ដូច​ជា​មិន​គាំ​ទ្រ​ TLS ទេ ។​ បិទ​ TLS ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​តភ្ជាប់​​ដោយ​គ្មាន​ការ​អ៊ិនគ្រីប​ ។

en: Sieve Authentication Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត​ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ​របស់​ ​Sieve​

en: Please enter your authentication details for your sieve account (usually the same as your email password):
km: សូម​បញ្ចូល​សេចក្ដី​លម្អិត​ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ​របស់​អ្នក​សម្រាប់​គណនី​​ sieve (ជាទូទៅ​វា​ដូចគ្នា​ទៅ​នឹង​ពាក្យសម្ងាត់​អ៊ីមែល​​របស់​អ្នក​) ៖​

en: Authentication failed.
    Most likely the password is wrong.
    The server responded:
    %1
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ ។​
    ​ប្រហែល​ជា​ខុស​ពាក្យសម្ងាត់
    ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​ឆ្លើយ​តប​​ ៖​​
    %1

en: The script did not upload successfully.
    This is probably due to errors in the script.
    The server responded:
    %1
km: ស្គ្រីប​មិនបាន​ផ្ទុក​ឡើង​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​ទេ ។​
    នេះ​បណ្ដាល​មកពី​កំហុស​​​ក្នុង​​ស្គ្រីប ។​
    ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​ឆ្លើយតប​ ៖​​
    %1

en: The script did not upload successfully.
    The script may contain errors.
km: ស្គ្រីប​មិន​បាន​ផ្ទុក​ឡើង​ដោយ​​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​ទេ ។​
    ស្គ្រីប​អាច​មាន​កំហុស​ ។ ​

en: New Script
km: ស្គ្រីប​ថ្មី

en: Delete Script
km: លុប​ស្គ្រីប​

en: Collecting diagnostic information about Sieve support...
km: កំពុង​ប្រមូល​ព័ត៌មាន​ diagnostic អំពី​ការ​គាំទ្រ​ Sieve...

en: Collecting data for account '%1'...
km: កំពុង​ប្រមូល​​ទិន្នន័យ​សម្រាប់​គណនី​ '%1'...

en: (Account does not support Sieve)
km: (មិន​គាំទ្រ​គណនី​​ Sieve)

en: Contents of script '%1':
km: មាតិកា​របស់​ស្គ្រីប​​ '%1' ៖

en: Sieve capabilities:
km: សមត្ថភាព​របស់​ Sieve ៖​​​

en: (No special capabilities available)
km: (គ្មាន​សមត្ថភាព​ពិសេស​ឡើយ​​)

en: Available Sieve scripts:
km: មាន​ស្គ្រីប Sieve ៖

en: (No Sieve scripts available on this server)
km: (គ្មាន​ស្គ្រីប Sieve នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​ប្រើ​នេះ​ទេ)

en: You will overwrite script. Do you want to continue?
km: អ្នក​នឹង​សរសេរ​ជាន់​លើ​ស្គ្រីប ។ តើ​អ្នក​ចង់​បន្ត​ដែរ​ឬទេ ?

en: Import Script
km: នាំចូល​ស្គ្រីប​

en: Could not load the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​ឯកសារ %1 ៖
    "%2" គឺជា​សេចក្ដី​ពណ៌នា​កំហុស​លម្អិត ។

en: Sieve Editor Error
km: កំហុស​កម្មវិធី​កែសម្រួល Sieve

en: Check Syntax
km: ពិនិត្យមើល​វាក្យសម្ព័ន្ធ

en: Import...
km: នាំចូល...

en: Script name:
km: ឈ្មោះ​ស្គ្រីប ៖

en: Close
km: បិទ

[ctx: Find text]
en: F&ind:
km: រក ៖

en: Text to search for
km: អត្ថបទ​ដើម្បី​ស្វែងរក​សម្រាប់

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
km: បន្ទាប់

en: Jump to next match
km: ទៅកាន់​ការ​ផ្គូផ្គង​បន្ទាប់

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
km: មុន

en: Jump to previous match
km: ទៅកាន់​ការ​ផ្គូផ្គង​មុន

en: Options
km: ជម្រើស

en: Modify search behavior
km: កែប្រែ​ឥរិយាបថ​ស្វែងរក

en: Case sensitive
km: ប្រកាន់​តួអក្សរ​តួចធំ

[ctx: create a new sieve script]
en: New...
km: ថ្មី...

en: Edit...
km: កែសម្រួល

en: Delete
km: លុប

en: Deactivate
km: ធ្វើ​ឲ្យ​​អសកម្ម​​

en: Sieve Error
km: កំហុស​ Sieve

en: The Sieve script was successfully uploaded.
km: ស្គ្រីប​របស់​ Sieve ត្រូវ​បាន​ផ្ទុក​ដោយ​ជោគជ័យ​ ។​

en: Sieve Script Upload
km: ផ្ទុក​ស្គ្រីប​របស់​ Sieve

note: i18n: ectx: label, entry (AllowOutOfOfficeSettings), group (OutOfOffice)
en: Allow out-of-office settings to be changeable by the user.
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ធ្វើ​ការ​កំណត់​នៅ​ក្រៅ​ការិយាល័យ​ ដើម្បី​អាច​ត្រូវ​បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ​ដោយ​អ្នកប្រើ ។

note: i18n: ectx: label, entry (AllowOutOfOfficeUploadButNoSettings), group (OutOfOffice)
en: Allow users to upload out-of-office sieve scripts, but prevent them from changing any settings, such as the domain to react to or the spam reaction switch.
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នកប្រើ​ផ្ទុក​ស្គ្រីប​របស់​​ sieve នៅ​ក្រៅ​ការិយាល័យ​​ ប៉ុន្តែ​រារាំង​វា​ពី​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ការ​​កំណត់​មួយ​ចំនួន​ដូចជា ​ដែន​ដែល​ត្រូវ​តប ​ឬ​ប្ដូរ​ការ​ឆ្លើយ​តប​​​សារ​ឥត​បាន​ការ ។

note: i18n: ectx: label, entry (OutOfOfficeDomain), group (OutOfOffice)
en: Send out-of-office replies to mails coming from this domain only.
km: ផ្ញើ​ការ​ឆ្លើយតប​​នៅ​ក្រៅ​ការិយាល័យ​ទៅកាន់​​សំបុត្រ​​ដែល​​មកដល់​ ពី​ដែន​នេះ​តែ​ប៉ុណ្ណោះ​ ។

note: i18n: ectx: label, entry (OutOfOfficeReactToSpam), group (OutOfOffice)
en: Allow out-of-office replies to be sent to messages marked as SPAM.
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ការ​ឆ្លើយតប​នៅ​ក្រៅ​ការិយាល័យ​ ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ទៅកាន់​សារ​ដែល​បាន​សម្គាល់​​ជា​​ SPAM ។​

note: i18n: ectx: label, entry (CheckOutOfOfficeOnStartup), group (OutOfOffice)
en: Check if there is still an active out-of-office reply configured on startup.
km: ធីក​ ប្រសិនបើ​នៅ​តែ​មាន​​ការ​ឆ្លើយតប​នៅ​ក្រៅ​ការិយាល័យ​សកម្ម​ដែល​បាន​​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​លើពេល​ចាប់​ផ្ដើម ។​

en: Configure vacation notifications to be sent:
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ការ​ជូន​ដំណឹង​វិស្សមកាល​ដែល​ត្រូវ​ផ្ញើ ៖​​

en: &Activate vacation notifications
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ការ​ជូនដំណឹង​វិស្សមកាល​សកម្ម​​

en:  day |  days
km[0]: ថ្ងៃ​

en: &Resend notification only after:
km: ផ្ញើ​ឡើង​វិញ​ក្រោយ​ពេល​ជូនដំណឹង​ប៉ុណ្ណោះ​​ ៖​​

en: &Send responses for these addresses:
km: ផ្ញើ​​ឆ្លើយ​តប​​សម្រាប់​អាសយដ្ឋាន​ទាំងនេះ​ ៖​

en: Do not send vacation replies to spam messages
km: កុំ​ផ្ញើ​ការ​​ឆ្លើយ​តប​វិស្សមកាល​ទៅកាន់​សារ​ឥតបានការ​​

en: Only react to mail coming from domain
km: ឆ្លើយតប​ទៅកាន់​សំបុត្រ​ដែល​មក​ដល់​ពី​ដែន​ប៉ុណ្ណោះ​

en: There is still an active out-of-office reply configured.
    Do you want to edit it?
km: នៅ​តែ​មាន​ការ​ឆ្លើយ​តប​នៅ​ក្រៅ​ការិយាល័យ​សកម្ម​ដែល​បាន​កំណត់​​រចនាសម្ព័ន្ធ​ ។
    ​តើ​អ្នក​ចង់​កែសម្រួល​វា​ដែល​ឬ​ទេ​ ?

en: Out-of-office reply still active
km: ការ​ឆ្លើយ​តប​នៅ​ក្រៅ​ការិយាល័យ​នៅ​តែ​សកម្ម​

en: Edit
km: កែសម្រួល​

en: Ignore
km: មិន​អើពើ​

en: No Sieve URL configured
km: មិន​បាន​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ Sieve URL ឡើយ​

en: Available Scripts
km: មាន​ស្គ្រីប​

en: Edit Script...
km: កែសម្រួល​ស្គ្រីប​​...

en: Deactivate Script
km: ធ្វើ​ឲ្យ​​ស្គ្រីប​សកម្ម​​

en: New Script...
km: ស្គ្រីប​ថ្មី​​...

en: New Sieve Script
km: ស្គ្រីប​របស់​ Sieve ថ្មី​

en: Please enter a name for the new Sieve script:
km: សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ សម្រាប់​ស្គ្រីប​របស់​ Sieve ៖​​

en: unnamed
km: ដែល​គ្មាន​ឈ្មោះ​

en: Script name already used "%1".
km: ឈ្មោះ​របស់​ស្គ្រីប​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​រួចហើយ "%1" ។

en: Really delete script "%1" from the server?
km: តើ​ពិត​ជា​លុប​​ស្គ្រីប​ "%1" ពី​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ដែរ​ឬ​ទេ​ ?​

en: Delete Sieve Script Confirmation
km: លុប​ការ​អះអាង​ស្គ្រីប​របស់​ Sieve​

en: Failed to fetch the list of scripts
km: បាន​បរាជ័យ​ ដើម្បី​ប្រមូល​យក​បញ្ជី​របស់​ស្គ្រីប​​

en: Parse error: Carriage Return (CR) without Line Feed (LF)
km: កំហុស​ញែក ៖ Carriage Return (CR) ដោយ​គ្មាន Line Feed (LF)

en: Parse error: Unquoted Slash ('/') without Asterisk ('*'). Broken Comment?
km: កំហុស​ញែក​ ៖ សញ្ញា​បិទ ('/') ដោយ​គ្មាន​សញ្ញា​ផ្កាយ ('*') ។ ​សេចក្តី​អធិប្បាយ​​ដែល​ខូច ?

en: Parse error: Illegal Character
km: កំហុស​ញែក​ ៖ តួ​អក្សរ​មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: Parse error: Unexpected Character, probably a missing space?
km: កំហុស​ញែក ៖ តួ​អក្សរ​ដែល​មិន​រំពឹង ប្រហែល​ជា​បាត់បង់​ទំហំ ?​​

en: Parse error: Tag Name has leading Digits
km: កំហុស​ញែក ៖ ឈ្មោះ​ស្លាក​មាន​តួលេខ​នាំមុខ

en: Parse error: Only whitespace and #comments may follow "text:" on the same line
km: កំហុស​ញែក ៖ មាន​តែ​ចន្លោះ​មិន​ឃើញ និង #comments អាច​អម "text:" នៅ​លើ​បន្ទាត់​តែ​មួយ

en: Parse error: Number out of Range (must be smaller than %1)
km: កំហុស​ញែក ៖ លេខ​លើស​ចំណុះ (ត្រូវ​តែ​តូច​ជាង %1)

en: Parse error: Invalid UTF-8 sequence
km: កំហុស​ញែក ៖ លំដាប់ UTF-8 មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: Parse error: Premature end of Multiline String (did you forget the '.'?)
km: កំហុស​ញែក​ ៖ អនុវត្ត​មុន​ចុង​ខ្សែ​បន្ទាត់​ជាច្រើន​ (អ្នក​បាន​ភ្លេច '.' ឬ ?)

en: Parse error: Premature end of Quoted String (missing closing '"')
km: កំហុស​ញែក​ ៖ អនុវត្ត​មុន​ចុង​ខ្សែ​​អក្សរ​ដែល​បាន​ស្រង់ (ភ្លេច​បិទ​ '"')

en: Parse error: Premature end of String List (missing closing ']')
km: កំហុស​ញែក​ ៖អនុវត្ត​មុន​ចុង​បញ្ជី​ខ្សែ​អក្សរ (ភ្លេច​បិទ​ ']')

en: Parse error: Premature end of Test List (missing closing ')')
km: កំហុស​ញែក​ ៖ អនុវត្ត​មុន​ចុង​បញ្ជី​សាកល្បង (ភ្លេច​បិទ ')')

en: Parse error: Premature end of Block (missing closing '}')
km: កំហុស​ញែក​ ៖ អនុវត្ត​មុន​ចុង​​​ប្លុក​ (ភ្លេច​បិទ​ '}')

en: Parse error: Missing Whitespace
km: កំហុស​ញែក ៖ បាត់​ចន្លោះ​មិន​ឃើញ

en: Parse error: Missing ';' or Block
km: កំហុស​ញែក ៖ បាត់ ';' ឬ​ ប្លុក

en: Parse error: Expected ';' or '{', got something else
km: កំហុស​ញែក ៖ ';' ដែល​រំពឹង​ទុក ឬ '{', ទទួល​ន​អ្វី​ផ្សេង

en: Parse error: Expected Command, got something else
km: កំហុស​ញែក​ ៖ ពាក្យ​បញ្ជា​​ដែល​រំពឹង បាន​ទទួល​​​អ្វី​ផ្សេង​ទៀត

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in String List
km: កំហុស​ញែក​ ៖ ទាញ​, នាំ​មុខ ឬ​ សញ្ញា​ក្បៀស​ស្ទួន​នៅ​​​ក្នុង​បញ្ជី​​ខ្សែ​អក្សរ

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in Test List
km: កំហុស​ញែក​ ៖ ទាញ, នាំមុខ​ឬ​ សញ្ញា​ក្បៀស​ស្ទួន​នៅ​​ក្នុង​បញ្ជី​សាកល្បង​

en: Parse error: Missing ',' between Strings in String List
km: កំហុស​ញែក ៖ បាត់ ',' ចន្លោះ​ខ្សែ​អក្សរ​ក្នុង​បញ្ជី​ខ្សែ​អក្សរ

en: Parse error: Missing ',' between Tests in Test List
km: កំហុស​ញែក ៖ បាត់ ',' ចន្លោះ​ការ​សាកល្បង​ក្នុង​បញ្ជី​សាកល្បង

en: Parse error: Only Strings allowed in String Lists
km: កំហុស​ញែក ៖ មាន​តែ​ខ្សែ​អក្សរ​ប៉ុណ្ណោះ​ដែល​​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​បញ្ជី​ខ្សែ​អក្សរ

en: Parse error: Only Tests allowed in Test Lists
km: កំហុស​ញែក ៖ មាន​តែ​ការ​សាកល្បង​ប៉ុណ្ណោះ​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​បញ្ជី​សាកល្បង

en: "require" must be first command
km: "require" ត្រូវ​តែ​ជា​ពាក្យ​បញ្ជា​ដំបូង​គេ​

en: "require" missing for command "%1"
km: "require" បាត់​សម្រាប់​ពាក្យ​បញ្ជា "%1"

en: "require" missing for test "%1"
km: "require" បាត់​សម្រាប់​ការ​​សាកល្បង "%1"

en: "require" missing for comparator "%1"
km: "require" បាត់​សម្រាប់​ឧបករណ៍​ប្រៀបធៀប "%1"

en: Command "%1" not supported
km: មិន​គាំទ្រ​ពាក្យ​បញ្ជា "%1"

en: Test "%1" not supported
km: មិន​គាំទ្រ​ការ​សាកល្បង "%1"

en: Comparator "%1" not supported
km: មិន​គាំទ្រ​ឧបករណ៍​ប្រៀបធៀប "%1"

en: Site Policy Limit Violation: Test nesting too deep (max. %1)
km: ការ​បំពាន​ព្រំដែន​គោលការណ៍​តំបន់​បណ្ដាញ ៖ សាកល្បង​ការ​ដាក់​ខាង​ក្នុង​ជ្រៅ​ពេក (អតិ. %1)

en: Site Policy Limit Violation: Block nesting too deep (max. %1)
km: ការ​បំពាន​ព្រំដែន​គោលការណ៍​តំបន់​បណ្ដាញ ៖ ទប់​ស្កាត់​​ការ​ដាក់​ខាង​ក្នុង​ជ្រៅ​ពេក (អតិ. %1)

en: Invalid Argument "%1" to "%2"
km: អាគុយម៉ង​មិន​ត្រឹមត្រូវ "%1" ទៅ​ "%2"

en: Conflicting Arguments: "%1" and "%2"
km: អាគុយម៉ង់​ប៉ះទង្គិច ៖ "%1" និង​ "%2"

en: Argument "%1" Repeated
km: អាគុយម៉ង់ "%1" បាន​ធ្វើ​ម្ដង​ទៀត

en: Command "%1" violates command ordering constraints
km: ពាក្យ​បញ្ជា​ "%1" បំពាន​ការ​ដាក់​កម្រិត​លំដាប់​ពាក្យ​បញ្ជា​

en: Incompatible Actions "%1" and "%2" requested
km: បាន​ស្នើ​សកម្មភាព​មិន​ឆបគ្នា "%1" និង "%2"

en: Mail Loop detected
km: បាន​លុប​រង្វិល​​ជុំ​របស់​​សំបុត្រ​

en: Site Policy Limit Violation: Too many Actions requested (max. %1)
km: ការ​បំពាន​ព្រំដែន​គោលការណ៍​តំបន់បណ្ដាញ ៖ សកម្ម​ភាព​បាន​ស្នើ​ច្រើន​ពេក (អតិ. %1)

en: Unknown error
km: មិន​ស្គាល់​កំហុស​
